Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor hordjad.
csak nyugodtan
Köszi a tippeket Dzsóker
Kiszedegettem a konvártálás órát, ha nem tré
szevasz tesa idén csak összehozunk valamit! Norbit felhatalmaztam hogy ha nem látogatom meg a nyáron akkor levághatja a farkamat !
Megvetted a lomot te genya és "anyádnak" meg nem is szólsz?!
Na csak fussunk össze idén... széjjel rúgom a kis picsádat!
Amúgy grat a bringához zöldarc!
köszi
Sziasztok H-limo gratt az új vashoz
Szia elég lenne a konzol is írj ha meg van köszike
ámen!
Szóval a szappanopera folytatódik. Limó végre hozzájutott valami ződ fűnyíróhoz. Ezért Magdi anyusnak nincs pénze és csak zsíros deszka lesz hétvégén a harminc centis hóban.. Reméljük Limó nem fog alkalmat adni hogy folytatni keljen ezt a sok baromságot és nem töri össze magát és a motorja is ki bír annyit mint egy kilences
VÉGE
Felejtsétek el azt a kormány lengés csillapítót vagy legalább is a tartó konzolt. Vettem én is és kicsi volt. Nem lehetett felrakni. Szerencsére elbírtam boltolni az árában.
na ez jó kérdés, annak benne kell lennie a kábelkötegben, külön nekem megbontott kábelkötegem csak B kawasakihoz vannak.
meg ám bazze remélem vannak hozzá idomjaid meg pár apróság majd kelleni fog
megvetted limó hát hajrá! ne nézz vissza egy élmény gyárat vettél, ha neked tetszik akkor nekünk meg mindegy élvezd!
nincs olyan kábeled véletlenül ami a hőgombától megy az órába?
csomagolom oszt küldöm.
nahhh felhívlak oszt meglátjuk.
megveszem tülled
Szoktam ezt is azt is, de a rugalmasság mindig jól jön Nah, akkor még meglátom...egyelőre legyen normális idő, meg időm motorra ülni.
Nm. Ha nem túrázni jársz, akkor szerintem mindenképpen érdemes. Nem nagy beruházás és jóval élvezetesebb lesz a gép.
Köszi! Csak azért kérdeztem, hogy ha majd ha cserélni kell, akkor szórakozzak-e vele...mondjuk az nem most lesz:DDD
Jobban emelte az elejét, de kormánycsapkodás nem volt azért. 1-be 4500 körül jött fel gázra.
Vagy inkább robotzsaru reboot