Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 hétig tuti csak tologathatod a szerzeményt jövő hétre is éccaka -5
az arany
1.Jó reggelt.
majd ha lehet kicsit leltározd át hogy tudjam mik azok
betonba vele
mikor építel össze egy vasat és himli-humli csavarokkal kell bajlódnod akkor majd eccer megtudod. minap egy oldalidomban vaslemezt találtam pótlásba popszegecseléssel az jó?
ha megkapod majd látod, de addig még hívlak mert el jött a tavasz és a haver sisak rostély mechanikát meg kell vegyem, legközelebb mindenki megfogja a saját sisakját, az nekem lesz óóócccccóóóbbb.

az FM W10 PLEXI mozgató műanyagokat kellene megnézni hogy rendelhető-e még.
há huva kell neked annyi meg oylan?
A vége az lesz,hogy megcsináltatom neki!
a bajai bontós is ömleszti meg mások is, de ahol van kpl csavarszett ott 6-10 e ft,ami nem is rossz vas ár, de ha valakinek kompletten kell, pl mint nekem
Mennyi pízt utaljak majd?
nekem már fel ajánlották hogy ha levizsgáztatom 35-25 kw-ra akkor megvásárolják. csak azt nem tudta megmondani hogy hol és mennyi egy ilyen mutatvány. és kifizeti az utána járást + a díját
volt már kombi ford mondeó és chrysler stratust 2.0 csere is
Hivj fel bontókat. Megmondod milyen csavar kell (méret) és ingyen adnak. Ez a bontokból úgyis a hulladéktelepre megy mert csavarokat nem keres senki!
Legalábbis bontós ismerősöm a MÉH-be viszi a csavarokat mindíg.
ez csak egy csavar, jah adja oda egy szakinak! Mondja meg ilyen kell azt az csinál!
ebben igazad van! akkor körbe kell nézni egy jól felszeret vasboltban és gondos körültekintéssel egy olyat keresni amit átlehet alakítani (nem nagy a feje) gondolkozom még amúgy hogy is lehetne megcsinálni... egy hasonló keménységű anyagból amúgy lehet csavart csinálni... NINCS OLYAN HOGY LEHETETLEN!
Szerencsére!
De ilyeneket nem akar a srác a bukógombákba!
szerintem se itt kezdődik a kihívás hanem az ovál fogaskerekek marásánál, csiga lehajtás marása köszörülésénél......meg vannak még finomságok.
Ha nagyobb átmérőjű pl:M12 csavarból csináltatja akkor annak a feje is nagyobb!
Nem értem a problematikát.
Ne bonyolítsátok túl ezt az egyszerű dolgot!
Viszi,mutatja,kéri és csinálja neki.Ennyi!
És a csavar fejével mit csinál?
menetfésűzi aszt kész.
akkor vesz nagyobbat aminek a menet és a csavarnyak közötti rész vastagsága megegyezik hogy arra menetet vágjanak... A kérdés az hogy átéri e.