Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lec ték a pikcsör...!
Na milyen füst szált fel 10 es vagy 9 es
köszi!
Gratulálok !
ZOZÓ! a szappanoperának vége
én feltettem hogy mi van a motoromon ki egészítő és van az a pénz amiért megvélnék tőle de ..............amiket irtam az kb 6éve volt az ára böngészd a ebayt hátha megtalálod ott is drzxr a nikkem
Erről az újról beszéltem http://www.kepesmotor.hu/fek_k...

Majd küld el az email címed mert nem tudom,aztán küldöm a képet!
Köszi
Lehet majd rápróbálok erre a kínai cuccra max elfingja magát sokat nem vesztenék vele.
Bár ha belegondolok mennyi kínai cucc van a motoromon, hátsó lámpa indexek, fék- kuplung kar
Tényleg csak a pénznemet néztem sorry
Ez is Kínai!
Location: China
milyen az idő felétek?
drZXR
[92901] március 17. 17:04
van az a pénz mennyiség amiért vihető pár kiegészítő
sötét puig plexi 20eft
kis sárvédő 30eft
gív icstartó 25eft
kormány lengés csillapitó40eft
ram gpstartó 25eft
40 ért árultad 2 napja
nem vészhelyzet miatt adnám el hanem hátha érdekelt volna,árat nem tudok inkább fel rakom oszt be gyujtom
Van ha nem kel az egyik komának akkor viheted 45k- 50k közt ebay ról 313 euró kicsit húúúúúúúzóóóóóós most
Ebay-en is van olcsóbb is ausztráliábanvkormányteló tehát nem kínai
Szaki jöhet a gumimembrán. Esetleg a fehér karika is gratis-ba
nekem sem volt még ilyen.LSL volt már,öhlins,ezek biztos hogy jók :)
de vennék én más milyet is de sajnos 9-re nem találtam még.De kitartóan keresem.
Csak hosszba kell megtalálni melyik a jó a 3ból, szeki biztos tudja a sajátján lévőnek meg akkora bilincset kell kérni hozzá.Ja én is úgy gondolom hogy mindegy milyen márka csak kicsit félek tőle eddig azért nem ugrottam rá.
okés.Szerintem is olcsó.Ha teszi a dolgát akkor kit érdekel a márka Remélem van neki zx9-re is
Ha esetleg vennél tőle akkor majd kíváncsi vagyok a véleményedre, nem ismerem a márkát sem meg az ára is feltűnően alacsony a többihez képest de ha jó akkor én is benevezek rá.
Köszönöm