Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van valami csóka aki ilyeneket árul, közben meg is találtam ehune
Nem tud esetleg 9-re kormánylengés csillapító konzolt?
Kawasaki zx9 r c kis sárvédő lengővillára 20 kft puig plekszi szélvédő 18k ft vindsutzsájbe sötét kis karcokkal a belső felén km óra környékén nem látszik kívülről
No, ez kő nekünk azt hiszem: kép
tudom....
hátsó sárvédőd nincs gyári,
havernak csak egy ilyen undertail vagy mi a tököm van benne,,,,és vissza akarja alakítani gyárira!
2001es a gép
Köszi,de ez nekem nagy..
tudod,,,,nem lenne olyan a méret 180/55
amugy mennyi lenne az ár?
profilmélység? ha gondolod amott is megírhatod...
Úgy h nem emelgette-e jobban vagy nem riszálta a kormányt?
Hát valóban...a bal oldali még egész jó lenne ha nem lenne ződ

A fékfolyadék tartályt nem írtad. basi elviszi a gumit, nekem maradék kéne belőle (tartály, kupak stb). Az mi pízért adod?
pl.:2004-es R1, GSX-R K4
Ezt hogy érted?
motorkerékpár riasztó két távirányítóval, 1perc elteltével önélesedik a piszok, mozgatásra szaggatottan riaszt gyújtás ráadásra kiordítja a belét a rohadék, egyik távrángatóba elemet köll cserélni. aki kapja marja 7000 ft, úgy kötöm ki hogy a vezeték színeket megjelölöm hogy másnak könnyű legyen bekötni.
aztatat is meg köll vágni, de akkor sem fog tapadni.
meg köll vágni és még elforog pár ezret.
M-ööööööö-s
csak párszor használták, poros és nem ütött kopott, még az ár cimke helye is rajta van, állapot a kép szerint. én vettem már két másikat és nem akarom átalakítani kormány nyak emelővé. 10 e plusz a postás bére, vagy hétvégén pöst a motor kiállítás ott nincs posta költség.
esetleg jimmy-nél hagyom és ha arra jársz elhozod.
Mi piz?
Szevasztok trogerek!
hátsó emelő valakinek bike lift made in italy.
a C-s ram air állomány, ezek sem jobbak, egy fekete meg ledobta magáról a festéket.
Holnap jelentkezem!
basi. csak a fekete gumi 2 e +posta levélként.
van 2db bukógomba tartóm 02-03 hoz. ez az alu konzol, de tudok rá gombát is. csak meg kell találjam.