Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig eccer már KAWASZSOLTI -STEELHORSE MOTOR- és a RED LINE KAWASAKI adott neked itt árajánlatot nem PRIMER hanem GENERÁTOR LÁNC-ra. ha figyelsz vagy nézed az oldalt akkor meg is találod/kapod/nézed. mindössze a rövid értesítés mezőt kellene alant bepipálnod és a hozzád érkező üzenetek megkapod.

megsúgom hogy -ha nem keresnél vissza- az ára 10 000 ft alatt van mindkét kereskedőnél, van akinél az ár, másnak a kereskedő szimpátiája a nyerő. én KAWAZSOLTITÓL rendeltem eddig és meg vagyok elégedve a hozzá állásával.

a RED LINE-tól kértem árajánlatot egy x alkatrészre és korrekt gyors választ kaptam, tehát eddig ők is komolyan veszik a KAWASAKI-t. szerintem helyes hogy aki nem áll komolyan oda egy márkához és a vevőkhöz az morzsolódjon le, lám példa debrecen és nyiregyháza példája, ők már nincsenek.

már csak döntened, rendelned kell. a új lánc canáry motorjában 9000km múlva megszólalt, nah ja ő porsche cayene RS-t hajkurászott az M3-on, de 20 000 km-nél többet nem bír. látom nem tudtad elcserélni kisebbre a motort, nem gáz a motor csak óvatosan vele, a súlya na az gáz.
Helló mindenki!
Hol tudnék primer láncot venni?
KAWASAKI zx9r 1995-ös motorhoz.
hál istennek.....
A reggeli kávé belőled is kihozza a gonoszt?!
kirikirikirikirikirikiri............
Ez miez?!
http://leaguerpgifts.com/ref?i...

egy kattintást kérnék, előre is köszi :)
akkor megint motorozni kell délután ugy látom...
most tolódik atalálka
Köszi Pipi. Tényleg... Ne csak a szád járjon!
nna,,,,,menni kell szarni.....
addig csak a virág ágyását áshatod fel.
majd csak júniusban
kécskén majd én el ásom
elmondta a pali, de azért szívni kell a vérét had érezze hogy gondolunk reáááááá.dzzssssíííííííííí!

azért nem minden fórumban van pipi-hez hasonló pali.

írni kék a zsandároknak hogy készülődjenek, meg kék keresni a házigazdát.
csak a beszéd marad
kezdődik apa ők már élesben nyomják.
nem beszélni kell róla............ megtenni.
elökerültek az iváncsai vagányok
Pest megye.
1. hú de szép az időnk van, megyek kertészkedni meg bográcsolni.
Szevasz ám
Nagy szutyuki Ebbe már majdnem annyi köbcenti van mint a swiftbe Ha vennék ezalatt én sem vennék grat a géphez