Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipi,neked igazán nincs szükséged ellenségre,ha a barátaid ilyen képekkel bombázzák a netet!
A 3-ik képen valószínűleg azt mutatom, hogy hogy kell fél kézzel pisálni, de a negyedik képet nem tudom értelmezni
mert nem emléxem, és mert, nem igazán látom mit látok a képen.
Valami leírást mellékelhettél volna
AHA
be
Szekikém azokra a kettévágott kis lemezdarabokra gondolsz?
Hajtogatok én olyat neked, kőrösi vagdalthusos konzervdobozból
be is szartál mikor el sült
TISZTELT RED LINE KAWASAKI!
nettó árajánlat érdekelne kawasaki zx9R- B C modell főtengely nyugvó és hajtókar csapágyaira.+ posta klts.-re.
Tudom én fogtam a puskát
Lehetett volna benne nagyobb hal is
Ezekért az öt kilóskörüliekért még a mérleget sem szoktam elővenni
Amíg még az öreg balla kinti levegőt szív, addig kéne neki mondani mire megyek rakjon bele embörösebb halakat
Itt csak neked mutattam meg szeki, hogy kell rod-podot fekve szétszerelni
én jobban örültem mint te,hogy végre annyi év után fogtál valamit és nem a pöcsödet
jóccaka
rám lóttek sörétessel de ezt is tül éltem
a panyolai házigazdánk és mutatványosunk.
Azért ott ettől lett jobb kép is
16 ilyen megfogott hal, + fazi potya pontya
ez most kivételesen én voltam hajnali ótákban fagyás,tükör jég.....sószóró sehol,körforgalomból ki, és már dobta is el a hátulját parkoló autót telibe hivtam a rndőt havert hogy hivjak e rendőrt mert pele csuztam egy parkoló Ford Fókusba de adigra fel öltözött a nyugdijas párocska,hogy halották a csattanást az volt a szerencse hogy ismert mindenki mindenkit,igy nem lett süzdörgés adtam betétlapot oszt alvás
OFF
Ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
ddddddddddddddddddddddddd
jöhetnek a motorok a betonba egy fél suzuki már benne a garázs alapba
itt már nem éppen szalon állapotban
ehun ni a házigazda
azt látni kellett volna ,pipi hogy somfordált ide oda mikor kérdik a bohócruhások: holvan a házigazda?