Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak azt mond meg kint miért drágábbak annyival a motorok mint itt?
igazad van, nem lesz semmilyen árrobbanás. áll a piac, akinek van dellája az olyat vesz amilyen neki tetszik, ha nincs akkor picit várni kell. ömlik az országba még mindig a sok jó és rossz állapotú motor, hátha valaki felhív és pont olyat keres amit árulsz. már 300 e ft és használható 500-600 ast veszel amivel normálisan évekig gond nélkül mehecc, csak többen szabadulnának a motorjuktól mint amennyien ilyen szabadidős járműveket keresnek.

a 600, cserék hada van kilátásba, TM krosz, dr 600 , és tovább is van monnyam még. le fogom festeni, és ha nem kell a legolcsóbb 109 lovas 98-as zx6 a piacnak akkor megveszem jimmiéktől a pályaidom szettet, az idomokat kiárulom esnek kelnek a pilóták, és lenyomok 2-3 szezont a pályán vele, a blokk hangja patika olaj nem fogy váltó jó, lánc gumi fékbetét bukógomba-ott azért ki kell fúrni még a kiegyenlítő tartályt is- lábtartó konzol + ba a taknyálások miatt és megtanulunk kanyarodni.
a 96-97-es rr is már 919-es vagy csak a 98-99?
köszi
legyen sikered az eladással sztán nyálazhatod az újságokat.
nem lesz itt tavasszal sem árrobbanás pl mi van a haccázassal?
holnap már fújja a festő az idomokat és hirdetem a sajátom.Remélem hamar elmegy.Addig nem is zaklatok egy hirdetőt se egy kérdéssemmel sem.. ha kezemben a lóvé majd érdeklődök
tőlem 40 km-re van, árban B-ket és 400-asokat is többért hirdetnek, egy nő hirdeti sok infót nem hiszem hogy tud adni róla, lehet hogy válnak és ő kapta a lomosabb részét a cuccnak. meg kell nézni meg kell hallgatni, ilyenkor a vevő mond árat , tavasszal az eladó. egy eccerű kérdéssorral meg tudsz mindent, ha csak hümmögnek meg tárogatják a karjukat akkor te vagy előnyben.szerintem naon eladó mer nem is piaci áron hirdetik és irányár hanem ár alatt, tehát megesik hogy elfogyott a tüzelő, vagy be kell fizetni a kötelezőt és a súlyadót és ezt már ők nem akarják. de csak kp-val lehetsz nyerő ígérgetésekkel nem pl :hogy ha eladtam a sajátom akkor.......
az korrekt
szeki a kawa hirdetésre mit mondasz?
hopp nem is nekem irtad
Fura, ahogy nézem ez akkor is 98.. internet szerint. 97es kockás formájú mint az én 6osom. 98tól már szép íves a fejidom is és más a hátsó lámpa. a hatosokon és a 9eseken is
400-ra hirdette
92-93 körlámpa
94-95 cicalápa
96-97 főtengely és váltó beteg nehezen találni hozzá blokkot
98-99 a legjobb RR amit gyártottak
már van C 1+1+1
hogy ? a95- 97es marhára nem így néz ki
ez már lejárt. elkelt.
és nem 98-as.
96-97 500-700 eft lenne az ára, itt egy 95-öst adtak el 460 ért.
amúgy jó gép
ha nem akarsz szerelni http://aprod.hu/hirdetes/honda...
c -t sem lesz egyszerü venned
néztem 7-est de
H soha elado! marad !.mellé zx-7r