Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pontossan! majd csütörtökön...
valaki igérte kapok panyolai pálinká
tankerrol jár zsolti fiuval
este nem látja a kamera a kannákat
tudom.......ezért montam
vadkeleti kamusok má a himi is éjjel megy dolgozni
Pont 1 estét maradtunk!tudhatnád!
nem,nem!én aszontam mehetünk csak te jönni-menni szerettél volna én meg maradni legalább 1 estét azért hogy el robogjunk egerbe csak azért hogy a Mixi csoffatt pofájára adjunk 2 cuppanósat nem buli ott maradni,csejozni.le részegedni,birkózni,ugy okés lett volna
egerbe sem jöttetek
nem is akarom, remélem lesz egybe motorom
idén nem magyarázod meg
le volt szedve a kuplung deklim és mire jól vissza rakom az 2 óra, bogyesznek 10 perc lett volna ha hagyom, meg alá egy tálat kellett volna szerelni a csöpögő olajnak, na azt én nem vállaltam. fel ajánlottam neki hogy utasként állom a benga felét azt meg valamiért ő nem akarta, sakk matt össze hozta a két nyírségi "fíjú" .
nekem van két feljelentésem
űlök mint nyuszi a fűben
ménem jötté bogyesszal berekfürdö oktoberben
én még decemberben fizettem utoljára 15pénzt nekik
jó is az a gyorshajtás csak ha van hol itt csak kátyúkerülgetés a cél és közben hesegeted a zsidóbérenceket magad körül akik a pénztárcádat dongják.
jo is az xt haccáz
ha az itteni utak állapotát nézem akkor egy xt 600 jobban megfelelne motorozni.
az olyan régi motorokkal mint a B variáns, úgy kell kezdeni hogy motor szét, elmos, ami kopott az csere, majd utána összerak, és élvez.
nem rossz a bregi motorja ha van miből látnod a végét, és ha van miből tankolnod hogy élvezd is.
Értem én,hogy viszonylag olcsón lehet faragni belőle egy működőképes motort,de így csak egy olyan embernek éri meg mint te,aki összerakja magának,+ van egy kis ez-az hozzá "elfekvőben"!
De ha csak egy olyan fényűt lehet kihozni belőle,mint amilyen a Pipié volt,akkor a gondolatot sem éri meg!
Hát ha vasbú van akko nem nagyon kell.
Hacsak nem aluminium mágnessel nézted .
Egyébként köszönöm hogy utánajártál.
Ha esetleg időközben valakinél a kezedbe akad egy alu 22 vagy 28-as akkor az érdekel.