Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Béjemwéééééééé van 1 rakás alkatrészem
Valóban jó mol lánc spré,csak ezt használom.Mentem én is egy karit,tegnap!
van benne klima de amugy én egész nyáron mentem szinte minden 7 végén
Ha azt akarod hogy be is menjen a láncszemek közé, akkor teflonos lánc spray.
A többit motorozás után kell ráfújni és csak másnap menni vele akkor nem dobálja le.
1.jó reggelt
ha nem tudom élvezni akkor rá sem ülők
inkább nyáron májerkodok ugornyán a bőrgúnyába mint télen vacogjak a nyeregbe. a franc essen bele a télbe, akarom mondani télen mást kell tenni hogy elvonja figyelmed a szopatós hétköznapoktól. de ha jön a jó idő ne a négykerekűbe verjétek a mejjjetek.
megmarad egy kalap lóvéd!
idén szeptemberben! a világvége meghülyített teljesen!
Mol tényleg jóóó lánc spray!tavaly szeptemberben fújtam be,mikor Panyolára indultunk,és azóta is rajta van!

nem szórta le!igaz,nem is ment egy métert se azóta...
én se vonattam ki,,de a hideg az hideg....
az biztos hogy el pörgött a kerék szinte minden fokozatba azt hittem már kuplungolni is kel én soha nem szoktam 1 motoromat sem ki vonatni télen a forgalomból..........ha van jó idő pattanok.....cél nélkül is lehet......szellőzteti a fejem és a gondok kicsit magam mögött hagyom kanyarokba nem mályerkodok,de egyenesekbe be válalom a 2kiló felettit

10 fok alatt csak nézegetem én is!
apropó jimmyt meglátogatjuk? egy sütés főzés meg ivás erejéig. majd aszunk a gyalupadon.
télen meg nincs cél, vagy van csak oda safőrrel és piásan kell megérkezni, fürdő!
karácsony előtt vagy karácsonykor meek. előtte szólok, egészségedre nyáron 40 fokban mi a faszt csináltál? nem értem ezeket a megyek egy kört de belémfagyottmégaszaris még egy utolsó kör filozófiát. ha tolom a kilencest olyan mint ha bakeliton gurulna a felni, és a maradék izületem is oda lenne egy futam után. a másik dolog hogy cél nélkül nem meek sehova
mikor jössz?csak hogy szét szedjem mert én 2 napja is motorkáltam
sok idő nem lehet
tehát leszerelve kell elhoznod és nem tudod megvárni, a két ünnep között itt még mindenki dolgozik így el kell készülnie, de előbb látni kellene a cuccot. amúgy megyek arrafelé lesz egy kis dolgom szabolcsba, megnézem a rokonokat is. ha addig nem jössz elhozhatom.
Szekibá........meg várhatom a tárcsákat vagy sok idő?
részletekbe kérem 1be nem birom
ugy értettem SZEKI bácsi
nem vagyok oly öreg köszönöm.
már csak a tank hiányzik és bezárult a kör.
feladtam a motyót bácsi! 2 ünnep közt kapod meg!