Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi számít hosszú élettartamnak?
Itt van nálam haverom k4 1200 Banditja. 20000 volt az órában mikor vette. Jelenleg 102 ezer van benne. Csak Castrol Act Evot használ. A kompresszió 11,5 bar. Nem csörög nem zörög. Ha visszateszem a gyári csövet olyan hangja van a blokknak mint ami most jött volna le a szalagról!
Egy valamit kellett cserélni az a váltó! De ennek az évjáratnak típushibája!
Akkor szar a Castrol? A lófaszt szar! Ez hülyeség!
Én is motult használok és nincs gondom vele,hétfőre meg tudom mondani az árát.
ezért cseréljük 6000-ként!
szevasz szomszéd.
Én azt értem és tisztában vagyok vele, de a motor élettartamát értem hosszú távra. A kopásokat meg hasonlókat. Mondjuk ebben mindenki elfogult. Én csak szeretném a lehető legjobb olajat beletenni, ez az amivel nem szabad spórolni.
Milyen hosszútávra?6000 km!ez egy szezon!valakinek már szezon közbe le kell cserélni,,mert már belezavarta!
Hát mondjuk igen, csak hosszútávra ezek nem jó olajok azt mondják, évekkel késöbb fogja az ember a fejét... Én ezt néztem ki magamnak: http://www.autoalkatreszaruhaz...
igen! bár nem mindenki pártolja..
az enyémbe bevállt.....
Még a MOL 10-50 jó!olyan is volt benne,,és azzal se volt gondom!
http://www.goldolaj.hu/castrol... Ha Castrol akkor ezt találtam! Ilyet teszel bele?
Én már 2X Castrol 10-50 et raktam bele,,,,,szereti....persze full szintetikus.....
Engem az érdekelne, hogy milyen olajat tegyek bele? milyen viszkozitásút és hogy full szintetikusat?! stb...
van 10w40 10w 60
Milyen viszkozitási osztály? 10w40?
nekem is volt olyan, de egy helyi rájder elvitte mert az övé kifli lett.
amúgy nem félek tőle, mindig tele legyen a tank és nincs minek rozsdásodni.
Csak azért kérdeztem mert tavasszal nekem is lesz csak a castrol nem vált be a váltó annyira nem komálta és pont motul-t akartam amúgy is tesztelni következőnek de ezek szerint be fog válni.
Amit nekem javítottak tank belülről rozsdásodott...
a motul mindig is jó volt, ha ad magára és a termékre akkor az is marad. jó olajat jobbra, van ilyen?
Tudtam szerezni egy 60 literes hordót Japánból a gyárból.Valami japan fuzió gomdolom
milyen az a gyári kawa olaj gondolom valamelyik márkát specifikusan ajánlja nem?
Szia!

Gyári kawa olaj Adatlapomon elérsz!
Sziasztok! Vettem egy ZX9R-t és az lenne a kérdésem, hogy milyen fajta olajat javasolnátok bele? 10W40? Én mindig is MOTUL párti voltam, de ha esetleg tudnátok jobbat mondani azt megköszönném!
köszi
a számlaszám a péncz nálam pálesz a dílernél