Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Számlaszám megvan? Hétfőn hívlak a pálinka miatt!
2500ft /L
holnap feltenném a pénzed. jófajta házi páleszt kerestél, nekem van olyan aki árul dió páleszt is. kő?
üdv basi! megjöttek az idomok, igen, jók lettek és nem bánom hogy a karbon olyan lett, van festék, van pisztoly, van matrica, 3D fólia, VTN. a fejidomba kell lámpatartó fület tennem -az öcsémnek fain ragasztói vannak- és már festhetem is. megpróbálom összehozni a 98-as vázat és a 95-ös fordított telót a régebbi felnikkel, bőven elég a 180-as guma és a 143 ló egy kiadós motorozáshoz, az idomok meg pont jók ha esni/kelni kell, van pár kiegyenlítő tartályom amin gyakorolható a bukógomba helyének kifúrása is. blokk van, már csak pár dolog hiányzik, meg kellene egy tank javító, eccer itt volt is egy csóka aki azt mondta hogy nincs menthetetlen tank. valaki ismeri
Sajna nem.
Helló Basi.
Nem emlékszel,hogy pontosan mi volt a neve annak az adapternek, amit a hetes első fékjéhez kellett szerezni ahhoz,hogy radiális féknyerget fel lehessen rakni rá?
Jó lett az idom?
azért 05 a végződésük mert 25 ös tengelyt jelöl.

segítettem
rear wheel 6205
hátsó lánckerék tengely csapágy 6006
természetesen mindkettő dupla gumi porvédővel.
1994-97 25 ös tengely átmérő
1998-99 20 as tengely átmérő
2000-04 25 ös tengely átmérő
+ a hátsó lánckerék agyban még egy csapágy
Kevesebb pénzért kell többet dolgozni
Nem egyforma a hátsó tengely vastagabb
Megtudná valaki adni a kerékcsapágyak méretét? vagy számát? (2000-es) első hátsó (gondolom ugyan akkorra)
2. Jó reggelt.
na had tolják neki az asszony szarrá törte.........padon nem tudták hejre huzatni maradt a jobb elejébe 2 centi.......örökké nyalja a gumi belsejét és jobra huz..........jl van az ott ahool van
tudhatnád hogy szart vettél, én is belenyúltam a tutiba, a múlt héten megsemmisült a pál imre által felújított generátor, most már a harmadik fut benne inkább egy béjemwé mint ez a szarkupac, apropó láttam itt helyben a bömcsidet, már tolják neki ezerrel, nem barna bőrüek, de lehet előtte a fekete ótóban dolgozhattak.
én gondoltam a télre és a jó időbe ki cseréltem mind a 6-ot......nekem pedig még a szivósort is le kell érte venni
én nem de ezzel a tecnikával- egy hét alatt legéppuskáztam volna a komplett náci bagázst- ha nekik ilyennel kellett volna támadni/menekülni. csak a stukker bírná
Aztán merre menekülnél? É-D-K-NY?
hja, ezzel a fricc remekművel menekülni
izzító gyertya csere 1 óra
a -12C hatása a diesel motorra, izzító gyertya csere, nekem
jöhecc..... holnap lehet meg tudom kérdezni, utána biztos.