Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ajándékot élvezni szoktak nem szerelni és a papirozás örökkévalóság lesz/lehet, amit leírtak róla szép procedúra.
hmmm lehet van rólad egy újszilvási képem, de nem bizti, kopasz csákó kék Z1000-rel eteti meg a hátsó gumát. fain, ha eceer betudom szkennelni.
Ajándék volt annyiért
300 000 pénzre hirdették,
Bocsánat, nem jól olvastam......hirtelen azt olvastam hogy annyiért vette.
azt már kitárgyalták hogy üvegszálas idomzat van rajta, úgy ahogy feltéve.
Néztem azt a hirdetést, igazából azt kerestem amin a zöldike volt hirdetve.
van választék ha van pénczed'
nem igen hinném hogy áprilisi tréfa lenne, csak készpénz kérdése és elhatározás.
.........és az illesztések, és a fényezés is teljesen az eredetire hajaznak. Ugye Kawaszekis által említett vételár csak valami jövő áprilisi tréfa! Ha nem, akkor adtad volna nekem azt a pénzt!
a felnik is elég ramatyul néznek ki
hello
22,000 ért küldök neked 4db NGK cr9ek gyertyát + YTX12 LP akksit,postával együtt. ha kell küld a címed,megy a cucc.
ha meg akarod tartani csak yuasa akkut vegyél, ha 1 év múlva megy a háztól akkor kiccccci kííííííííííííínait, de akkor tudd hogy bármikor ott maradhatsz mert egy fos a minőségük.
ebbe a motorba CR9 EK gyertya kell. vettél ócssssón egy lomot és iridiumos gyertyát akarsz bele venni nem bele való de te azért faszán beleválasztottál, a feléből megveheted a kétpólusú gyertyát, és CSAK gondolom hogy nem vetted még ki a gyertyát sem a motorból hogy megnézd egyáltalán elégett-e a pólus hogy csere érett-e. lehet feleslegesen cserélsz gyertyát
úúúúúú bazzz megvetted a csontikárost
ne akkumulátort és gyertyát végy hanem egy rendes kawasakit egy lomot vettél amin faszán megtanulod a szopás minden fázisát. 459 e-ért C vehettél volna és nem egy rakás melót. a lámpa úgy áll benne mintha bevertek volna neki egyet.
Sziasztok! Nemrég vettem a motorom, kérnék egy kis segítséget, szeretnék venni gyertyát, és akkumulátort. Én ezeket néztem ki magamnak szerintetek jó döntés, vagy mit ajánlanátok? http://www.argep.hu/trend/NGKC...

http://robogoalkatresz.odormot...
Jó vétel volt, teszel fel képet róla? Ha kell még valakinek a rövid R6RR sportdob 1 napig meglesz.
Mi karbi szinkront 6-ért. Szelephézag állítást 10-12-ért csinálunk! Sedu jó lett a mivv

papírkutya!
inkább Egerbe vennéd az irányt
Úgy-úgy
Ha gondolod megyek felétek is, tudom, hogy te lovat vágsz minden évben Ha két és fél tonna gúnya belefér ebbe a 13 köbös szarba, egy nyóc mázsás muraközit csak viszek neked, a feldolgozáshoz szükséges komplett felszereléssel együtt
ez jó
Nem csak elgondolkodtam.