Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te is meg vagy?
alján a sűrűje a 10-60as.
egy hordóban kétféle is volt?
ez az olaj taktika olyan mint a tuning cuccok a blokkba, sport légszűrő, nagy dugó, dyno jet, mikor meg össze kellene hangolni na az drága + azt a mérhető cirka 3-7 lovat nem tudod kihasználni. nincs két egyformán kopott motor és egyforma safőr így minden olaj másként kerül értékelésre
csak eső! havat köszönöm nem kértünk, havazzon a hegyekbe, kellemes bokatörést kulccsont törést minden kedves próbálkozónak.
itt H2o esett, ón nem jött az hiányzott volna még hogy ón essen, rajta van a fémtelep árlistáján: ón 120 ft/kg
minden lakatosz azt gyűjtögette volna
igen érdemes megbízható forrásból venni, még ha pár százassal drágább. nekem a shelles hordóból szokták pumpálni, vagy jimmy L kukájában kell belesni, hátha .... vagy lecsapni az épp eladott motorok alatt kínált és fel nem használt olajakra, van bőven kínálat. 10w40 bőven elég ebbe a motorba, még pálya használat során is megteszi, csak cseréld sürjebben. az olaj mizéria olyan mint a márkák csatája, nekem a kawa másnak a yamaka
A munka folyamatban nem de tudok ajánlani szerelőt.
Igy van! Tök felesleges kidobni a full syntetic árát! Elég a résszintetikus! 10W40 oszt jóvan. Egy a lényeg csak megbízható forrásból szabad venni!
Ma már nem nehéz akármelyiket is hamisítani!
Akkor tényleg szomszéd Karbiszinkronban véletlenül nem tudnál segíteni?
De nem ám!
Itt az eső esik drusza!máá jó ideje hogy a fene enné meg....de jobb mint a hó
Szentendre.
Valakinél esett a hó?Mert én reggel fél7 óta csúszkálok a jégen.
Azt nagyon szépen megköszönném! :) Miért írtad azt hogy szomszéd? te is kalász közelébe laksz? :D
A dinók kipusztultak,fazi pedig keresi a dzsurászik parkot.
hol van a FAZI? hol vannak a DYNÓK?
sima 10-40w és tök mindegy milyet, amelyik doboz szimpatikus
ugy van!és hagy szóljon
de nem feküdt a gázkaron percekig, behugyozva beszarva a motorostalálkozókon.
én meg olyan olajat használok ami éppen elérhető , shell advance , jimmy L mol 10-60-a amit kidobott 800 km után meg sorolhatnám..... nekem mindegy csak az olajszint legyen a maximumon ami benne van az már ken de 6000 után csere. felesleges bele fullllllll fulllll fullll szintetikus meg csoda olajak.

na akkor ennyi!
Köszi Basi