Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. ... igen, még élek, és igen, a Kawasaki is meg van. .. bár az idén nem sokat mentem vele, kb 500 kmt. .. vagy pénz nem volt, vagy idõ. .. Lenne egy kérdésem. .. vezérműlánc feszítõt vennék, újat. .. 94 es 9 es.... tudunk segíteni. .. Ami benne van, azzal is müködik, csak kicsit lassan követi a láncot... hidegen indításnal van egy kis hangja, aztán 1 perc és csendben van. Már teljesen gyári, hibátlan minden, nagyjából, mintha a szalonból jött volna ki, akkor már ezt is megérdemelné...
tanulj velünk a panzióban
Kékvér annak úgy semmi hangulata
Ki fogja pofádba fújni a cigarettafüstöt a pincétekben?
Azt mondtam, nem tudom
mikor mondtad, hogy foglalnátok a szállást
Most már tudom, hogy nem mert vizsgaidőszakban csak a két ünnep között tudok tanulni, meg ma
A május- június is necces ha minden menetrendszerűen halad akkor államvizsgázok
pl.engem
ÁÁÁ én nagyon udvarias vagyok mindig előre engedek valakit és így puhára esek.
csak a lépcsőn le ne ess..........mert oda az uj zománc
már nem járok kocsmába csak otthon iszogatok,ja néha a pincébe, garázsba......
2. sajna már nem esik a hó.
jaja az Egri buli ügyében hitalak me aszontad jössz........mámeg nem? ki fog főzni és meztelenül mászkálni? na csinálj csak magadnak szabad napot vagy be záratom a céged-id,egy kis icipici rongálással
Bogyesz láttam csütörtök este hívtál, én pénteken viszahívtalak, de ki voltál kapcsolva (biztos éjszakás voltál )
Az Egri buli nem jön össze. Idénre van 2 vizsgám jövő januárra meg 4 úgyhogy a két ünnep közét amikor egyik cégem sem megy, tanulással töltöm. Decemberre még egy dicnyót is késnek kell szalajtatnom
Mostanába kocsmai bunyóba ne keveredj kékvér
Előbb-utóbb sikerül.
nem birom felrakni
1 helló.
16 szeleppel hengerenkent nem nehez.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja_sport-64
00392

ez a 9-es tartja magát az új 10-essel :) 201 ló

csak ujjat veszek!