Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.jofogas.hu/hajdu_bi...

ez a durva XD 175 lovas 9-es
szép a 9-esed 2003-asítva van mint az enyém
Minden teljesen úgy ment mint ahogy ott le van írva
- összedugtam a csatlakozókat
- bekötöttem a zöld/fekete kábelt
- gyújtás
- vissza számolt 6-0-ig
- L villogás
és itt azt írja, hogy pár másodperc után gyorsabb villogás, na ez már nem történt meg.
- majd meg forgattam a kereket, /ez is le van írva/ akkor körkörösen kezdett forogni.
- indítottam-váltottam, de csak körkörösen forog ameddig a kerék is mozgásban van.
- majd megint L villogás.
Beindítottam, és villog az L betű, azt írja a szerelési segédlet, hogy a csupasz szürke kábelra kell rákötni a zöld/fekete vezetéket, ez megtörtént, mivel egy szürke vezetéket találtam, úgy gondolom nem tévedtem túl nagyot, de nem vagyok biztos benne.
Ha visszafelé számol, akkor a programozoi funkcióban van, ami azt jelenti, hogy be kell tanítani neki a fokozatokat. Azért villog az "L-Learning- Tanítás" betü. Ha beindítottad a motor és továbbra is az "L" betü villog, akkor egyértelműen hiányzik a fordulatszám jel a készüléknek.
Itt van leíráslink itt van leírás
Zozo, léci-léci...
Ja tényleg de már olyan régen láttam,olvastam szerintem már kint van külföldön.
Szekibácsi is érti legalább is magyarázta nekünk,halandóknak
helló, itt nálunk zozo csinálta nem olyan régen majd ö mesél.
köszi a tippet!
Kérdezd Ago-t a power commanderes topicba.
Nem nem Biaggi nem vagyok, de jogomban áll hülyének lenni és elhinni, hogy lehetek az...
Minek ilyen kütyü egy ilyen "öreg"motorba?Nem vagy te Max Biaggi.....
Én rég kivágtam volna ha felidegesít...
Sziasztok!
Segítségért fordulnék hozzátok, 1998-as ZX-9R fokozatkijelző tanításában. Tehát Kawasaki ZX-9R Ninja (1998-2003) GIpro X-type fokozatkijelző - Healtech Electronics készülékről lenne szó, F@szául eljutottam a bekötésig, majd tanításon a sor , DE...nem tudom meddig kell tanítani, mert tanítgattam egész délelőtt, és nem és nem csak egy "L" betűt mutat, ha meg forog a kerék, akkor meg pálcikák forognak körbe körbe... lehet mennem kellene vele többet? SEGÍTSÉG
1.jó napot jó étvágyat.
a generátor tekercs le füstölt benne dedre elvileg kész,el kültem 1 Ózdi tekercselőhöz
Kocce.! Jelzem ha megjött.
A sárgával minden rendben?
Az időjárás.
hát még mi
Basi ment a csomag.
1. 1re jobb a fórum.
Látom nem maradtam le semmiről.