Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

70/624-8808
95-ös?
Max 97 es utána másmilyen a váz úgyhogy inkább hanyagold
Megnéztem.
Ez egy amerikai motor. A tulaj hazahozta (?), ki van rá fizetve vám, áfa meg minden szar - csakhogy a tulaj elhagyta az összes addig beszerzett papírját. (ez a történet)
HA megveszi valaki, akkor neki kell állnia a papírok újboli beszerzésének, forgalomba kell helyeztetni, stb.
A motor állapotáról annyi, hogy a blokknak meglepően szép hangja van, füst egy szál se. Futómű jónak tűnik, váz jónak tűnik. Biztosan pereces volt a gép, mivel a farokidomon kívül minden eleme üvegszálas, és azok is javítottak, repedtek. Szerintem 97-98-as.
Ahhoz, hogy megérje lábra állítani, kb. 100.000-ért érné meg elhozni, egy forinttal sem többért. Nem kuka, de sokat kell vele fgolalkozni. Aszondja az ember, hogy pályára majd valaki elviszi. Kétlem.......
95-97
ez olyan mintha a Kapucnyí volt szekere lenne
Csak annyi, hogy ennek az évjárata közel sem 2000...annál jóval öregebb.
1.jó reggelt.
Illetve mivel nem Gyaloggalopp, nem Ni, hanem mi.
Sziasztok Kawások.
Ni a véleményetek erről a motorról? Valami nem kerek nekem mintha....

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_
ninja_szanalmas_aron-6360044
Sedu adhatnál teli számot.(mivv)
Bocsánat.
Mivel ezt Basi nyersen küldi úgy faragod ahogy akarod ( egy kicsit én is igazítottam rajta) viszont az tény hogy aszimetrikus a két oldal (a lánc végett) így korlátozott a dolog.
jövőre már csak hátha addig meg lesz a gp-gép. tolhatjuk neki, ha még itt leszek.
épp az volt semleges színben, ami lime zöldre lehetett fújni. eredetileg kék volt. csak a tanksapka díszcsavar számában különbözik a többitől.
ja, nem megy jól.
van 6 kilós is, de azt pályán nyúztam, meg párszor országúton, kell forgatni az tuti, de a nyírgelsei egyenes végén 220-ról olyat lassul hogy megy az adrenalin a vérbe, kár hogy vasúti átjáró van a kanyarban de utána egy gyors balosban lehet kergetni a fordulatszám mérő mutatóját. az a jó a hatosban hogy 6-14 000-ig tiéd a pálya.
Ezt tuti, csak a másik oldalról kéne a kép
Nincs előttem sem motor, sem sárvédő, csak kíváncsiskodom, hogy lehet eltüntetni azt az ocsmány lánctakarót és egységes formát kapni mind 2 oldalon.
Köszi a képet
meg azon kiül még 1 pár
tehát neked van 6-os is meg 9-es is? jól megy
a tank meg 98-99-es :) am h-h át lett alakítva? törve volt?
majd be pótöljuk