Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csavar felfogatásának mi mérete,tarópánt van hozzá?
Napközben 8 fok van, de akkor dolgozok, este meg már kocsival is csúszkálok.
Itt a fórumon 15000Ft. Postát állom előre utalásnál. Pesten átvehető, vagy ha most felhívsz holnap Bp-Debrecen-Nyíregyháza útvonalon.
Nem sok pénz, pár éve még 30,000-ért se kellet volna sokáig árulni egy ilyen dobot.
Na mi van?Remélem motoroltok!
Pontossan!vesztegeti!
Érdekelne a Miiv,hogyér vesztegeted? Zx9-re kellene.
1.jó reggelt.
Alma,eper,szőlő,vegyes, de csak 48° így jobban viszik.
van eladóm ha kell 50 fokos szilva
Nekem se kell többet öreg szerelgetős motor (volt T5-ösöm is), a veterán autókat is eladtam a francba, pedig a 635CSI nagyon tetszett.
Most is árulok egy fiatal -japán- autót mindenkit csak az érdekel, hogy volt e törve/festve, mert tudják, hogy a motorját nem lehet megölni, mindig be fog indulni.
Az nem jó.

én is ugy szereztem kollegámtól,,,,de idén nincs neki....
bocsi!
Mert kellene egy liter belőle.
Igen!
Asszem Kapucnyi vitte

Mert?
Diófa pálinkát csinálsz
Olyant még nem ittam, majd kűdjé a prímer párlatbú
Ha, lenne pálinkám!
Már nem lenne!
Köll!
Himi te küldtél egyszer pálinkát nekem? Valami szilva volt.
na végre....
akkor jó a 11 Ah-ás akksi?
mármint erőssebb?tovább bírja?
a brembó fék az jó!
vannak még akik retróznak a pancsikkal, én motorozni szeretek.megérdemlik azok akik 4 kilót--az 4K?-- tolnak egy rozsdakupacba. a vfr-ért akartak adni 300 000-be egy pannónia valamit. vissza írtam a csákónak hogy én egy sluszkulcsal indulok el szlovákiába és szerelés nélkül megyek 5-600 km-t, és ha van időm és pénzem motorozni akkor biztos nem 60km/h zötykölődök és megszakító hézagot állítgatok.
jimy kell a dió rönk?
Annak nagyon kellhet a pénz aki télen eladja a motorját.

Szeki lett Brembo fék jó áron a szigetszentmiklósi börzén. Volt ott minden. Előttem vettek meg egy pancsit 10,000 ért mellette egy ami rendbe volt téve 410,000-ért. Árultak újra festett simsont 400,000-ért, volt stukker is, gázkazán, pedálos moszkvics 70-ért
Szánalmas a keresekedő szövege is.