Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1.Jó reggelt.
légy szíves csörgess meg mert a retek telefonomból eltűnt a számod.
opel............fujjjjjjjjjjjjjjj
itt az autoja ezt is ö fényezte lakatolta
remélem látni fogod élöben is. gyöngyház fehér szép benne 5réteg lakk van rajta szerintem jo.
Vazze ez jól néz ki! De én is tudok jó részeket fotozni róla, de összerakva élőben baszott szarul nézett ki!
Nem tudom! Lehet! Az idegtől nem néztem az álarca mögé!
nekem a haver egy huszasért fújta kompletten anyag nélkül és elég jó lett, nem lehet hogy sedu volt álruhában ?
nem fényezö vill szerelö
basi enyimet haverom fujta
Na jó autókat és robogókat fest! Illetve az enyém előtt csinált egy kolbászzsír metál 900RR-t! Állítólag azt jól megcsinálta! Nekem egyszínű ezüst kellet! Én vittem a színt és a matricát is! Nem is mondom mennyit kért! A kapucnyiét olcsóbban csináltam anyaggal együtt!
akkor meg volt a mai tanulság sajna én is pórul jártam ,igaz csak kicsibe de rosszul esett Rendeltem telószimeringet ágóéktól és másfél hetet bírt ki úgy hogy idegből most a nagyvastól rendeltem
látod ez a baj hogy festőhöz vitted és nem fényezőhöz.
Elvittem a VFR-t egy festőhöz aki állítólag szépen fest!. Mert se időm és se helyem nincs ahol lefessem! Tegnap elhoztam és ma visszavittem ! Úgy jártam majdnem mint Fazi a Seduval!
Rá kellett jönnöm ismét hogy nálunk nem fest senki jól! Ennél még én is jobban megcsináltam volna! Kint az udvaron! Mindenhol megfolyva a lakk néhány helyen meg nem is volt lakk!
estét
akkor meg nyugodtam.
Hát nem!
nem
Hát mindenki Titanikol?
a legtöbb neves gyártó készít utcára puha /soft keverékű gumit, csak a balgáknak el kellene dönteni hogy mivel rajol jobban a verdája vagy jobban hangzik a bridgestone a michelinnél vagy dunlopnál, igenis vannak szar típusok- nem gyártók- mint a continental road attak ami 2 év alatt elöregszik szétreped. tehát ha ilyened van akkor vedd nyakadba az országutat és alázd le 2 éven belül túra tempóban. a gumi választásnál érdemes megérteni a gyártó javaslatát hogy milyen típusú motorra ajánlja, tehát ha felteszel egy zzr 1100-ra egy könnyű puha gumit csak mert olcsón jutottál hozzá az nem a legjobb megoldás, de láttam már zx10R-t túra gumival.
huhkira nincccccc
vegyél bele két króm szárat és lehet telót készíteni belőle.