Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De Bogyesz Régről emléxem volt egy olyan film aminek az volt a címe, hogy a "SZERENCSE GYERMEKE"
Most már határozottan úgy gondolom, hogy azt nem rólad forgatták
jaja kaptam egy köteg slick gumit füstölni,5másodperc alatt le hánnya magáról a ragacsos réteget és nem marad csak a fonat.....ha meg betapad ahogy Pipi mondja ugy földhöz basz..........nem valo másra csak pájára............irtam is egy képhez,valaki feltett 2 pálya gumit ingyen elvihető jeligével,füstölni..........hát irtam is hogy nem sok figteres fog utánna kapkodni
Az pályára való szerintem közútra marhaság, ráadásul no perc alatt elfogy. Ja ha véletlen esik három szem eső, úgy hasalsz el, hogy azt se tudod ki vagy.
De vannak itt emberek akik szereti(sedu)
Vagy bogyesz amikor füstöltetni akarta csak rögtön betapadt és elmászkosodott ahelyett, hogy füstűt vóna
nekem volt ,elkapott az eső,olyan volt mintha defektes lett vola.................
na ugye szopok akkor szopjan gondolja a jó ég,igy a 3 hete felujitott hengerfejes omega ugy gondolta az ukrán határnál hogy véglek ki leheli a lelkét,,,,,gyors mütét után ki derült hogy ujfent kukának vágtam egy blokkot a leszakadt szelep miatt,de a fél év garancia mégsem éll......mivel egy bontott hengerfej 50 rongy és lutri,és egy dugo 90,bontottan 30rugo,plusz a tömités 25 igy arra jutottam hogy veszek bele 1 komplett blokkot,ami benne voolt egy ópelban,kipróbáltam és már szedték is kifele,igy nem zsákba macska,vagy igen?mert ez a barom ópel cég 95-ben 2 fajta váltot dobott piacra,hát rittig nem eggyezik a blokk az enyimmel
viccnek is rossz
Na ez nem talált lelkem
175 vagyok.....mámint magasságilag......
pont elég ez,néha sok is......ez korral jár.....
mostmá legalább nem esik le a gatya,és még beleférek a bőrcuccba is
felejsd el még ha olcsó akkor is
Slick gumiról van valakinek tapasztalata közúton?
ne irígykeggyéééééé
Tán birkózó kiflit reggelizel mostanság
Az a plusz hat kg, még nem a világ vége
Szerintem több mint 180 magas vagy, ahhoz bizony kellene a 80 kg. Én már vagyok 80, csak magasságra 170
Nem túl jó mostanság a testömeg indexem
megdugnád meg himit ? na nesze neked kék lagúna
káka hát,amit adtam neki 50 fokos szilvát 4 napig koválygott tőle Erika fel is hivott hogy esetleg,nem e,véletlenül nem keveredett e el erre
Ennyi elég Bogyó......má a lánykám is beszólt hogy el ne hízzak,mert hogy fogok mutatni mellette a nyáron
Szerelsz
Hallod ember autószerelőként tuti fix jövedelmed volna nem is aprópénz
Én úgy gondolom a tanuló munkáidon túl vagy Aki ilye fosokat meg tud javítani az előttt nincs akadály
Nem gondolkoztál még ezen?
a ring a mángosoknak valo
Bebaszna.......
Ittas?
Ugyan mááá,,,,,tavaly majdnem kiböfögte a jó kis házi szilvát ami mindenkinek bejött.......kákabélűűűűűűűűű
naon úgy néz ki Himi hogy egyedül leszel azon a nagy lelátón a ringen
na adnák én egy kevés kilot ha lehetne
vagy elő adod a kicsi lego táncot
Na-na Pipike!
Tavaly óta nem láttá baszod!
Má nem 66 kilos "egyszálbél".........sztem utolértelek kilóba!Bár 80 még nem vagyok,de nem is akarok lenni!
Elég ez a 72
Himi,haggyad Pipit.ittas
olaj szarásig kellene de jelenleg ópelt szerelek(tudom szopok)de majd hagyok annyit hogy közlekedj,,,,,,,Zsuska?hát nem neked valo,náha engem is odaöl
Egy olyan kaliberű gyerek mint te. Egyszál bél
Az ilyeneknek az is elég ha mellévágok