Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lassan meg változik a nick neved.........Dr Pipifax
nem ülhetsz hátul mellettem a helyed
hmmmm
ülhetek hátul? csak ugy mellesleg
tedd azt
Ajjaj attúl én megijedek mer én szeretem nyelezni alsó fokozatokban is, de majd pár kanyar után megszokom(ha még élek)
nállunk ezen az alkohol sem segit,sőt,szesz a tüzre

Akkó inkább tanulok tovább, pedig már qrvára unom.
le van áttételezve....255 a vége,de 2 be gázra,3ba kuplungra fent az eleje,kis méreg zsák,megy ügye könnyü mint az etz,180kg....rövid is az egész....1-be huzatod már fent is van az eleje
Megfelelő mennyiségű alkohol elfogyasztása után, már én is bemerek ülni a kocsiba, ha az asszony vezet.
Neked nagyon sokba kerülne annyi pénz a világon nincs
Máhogy kiszállásal együtt?
állunk elébe és szeretettel várunk Bogyesz drága Téged majd én furikázlak, ha úgy kívánod!
Azt nem kétlem
Mennyi a komplett?
na én ezt azért ki próbálnám
Jöttök majd csak még pontos időpont nincs
Az tuti, hogy 5-ikén konzultáció 6- án van egy vizsgám és júni 10-ig még marad 3-om vizsgám ami valamelyik hétvége mindíg.
Csalódni biztos fogok azt nem tudom, hogy kellemesen-e
Mondjuk 1,5 év kihagyás után lehet egy 125 etz is lenyűgözne.
na elmész te a maszatos p....ba mi ez a diszkrimináció, kérem szépen és baromira tévedsz, nem másért hívnak bennünket, és nagyon elégedettek velünk az utasok!
Pipikém jöhetsz amikor akarsz,bár májusban aszittem hozzád megyünk,de ha jössz nekem ugy is jó.....hasszáázba meg kellemesen fogsz csalodni
Mi ez a hülyeség? Mi az, hogy női söfőrszolgálat? Már a neve is hülyén cseng.
Biztos vagyok benne, hogy 10- ből 8 megrendelő egész más szolgáltatásokért hív egy ilyen járatot
Biztos nem azért, hogy nő mellett ülve tegye kockára az életét
jájjjjjjjjjj Bogyesz, de hülye vagy te
1ütt aludtunk Jimyéknél........a pipi egy matracon,mondom neki te Pipi nehogy rá feküdj a matrac szelepre!aszondja az nem a matrac szelep
húúúú, pedig a nyelv nagy kincs, arra nagyon kell vigyázni persze a fürdőzés egyéb részleteiről inkább nem akarok tudni
a lényeg hogy nekem jó legyen amugy ezeket a méreteket mintha én forditva láttam volna a közös hugyozzásoknál szegény Erika
u.i: cseréld le a szemüveged mert nagyit
Vannak Fürödtünk már együtt, de én úgy röhögtem, hogy majd elnyeltem a nyelvem