Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is 3 liter kellene,akkor meg veszem itt 2200ért/liter
Nézd meg az olajshop.hu-n!
Reggelt!
jaaaaaa...
akkor hagyjuk,köszi!
Marad a Castrol 2400-ért....
Egyik ismerősöm az SKF-nél dolgozik és ők tudnak hozni MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50 1L 2527.-Ft (Bruttó) De ez az ár februári! Most mennyi azt nem tudom! De megkérdezem!
ja és akkor ennyi ha megveszel egy kartonnal! Ami 20 liter!
Illetve úgy mondom hogy minimum egy kartonnal tudnak rendelni!
Basika!
Irjá má egy címet,vagy elérhetőséget ahol veszed a MOL 10-50 et,mert nemsoká olajcsere,oszt megint ilyet rakok bele,csak az mol webshop megszünt tudtommal,a benzinkúton meg kurva drága
Köszi előre is
Pedig én is azt olvastam hogy ott rögtön kell letejelni a lét meg lesz náluk kártyalehúzó is ha nincs nálad annyi kp és ha a csekket választod akkor megy a szorzó.
1.jó reggelt
jövő héten be baktatok a ocsmányba és hontalanná válok!
Nos a helyszíni bírság az a csekk Bogyeszkám . kb. 10 éve rendőrnek nem adsz pénzt,(max ha meg bírod venni ) ha megbüntet a helyszínen, hanem kapsz egy szép sárga csekket és egy hónapon belül el kell ballagni vele valamelyik postahivatalba. Nos ha nem ballagsz el vele időben, hanem odateszed a 10 millás navos csekked mellé a fiókba, akkor duplázódik a tét
De ne szarjá a te esetetben ez nem oszt, nem szoroz.
Akinek nincs semmilye attól elvenni sem tudnak semmit
Te vagy a rendszer egyetlen hibája.
Te erősíted a szabályt, mint kivétel
Oda írtam egy sokkal rövidebbet
Egyébként, az útszéli lószarrugdosóval nem baszol ki mert pont leszarja, hogy te rendszám nélkül száguldozol. Ő is inkább inná az őrsön a kapucsínót az autómatából a kapunál a tévében meg nézné a Columbót
Csak hát kizavarják a főgecik, hogy azért a szar minimálbérért amit kapnak hajtsanak be naponta százezreket
Na nem mintha a könnyem fakasztanám egyik után is félre ne érts de ha én rendőr lennék szarnék én rá ki mit csinál csak az órámat nézegetném, hogy mikor telik le az a qrva műszak
akkor hogy tettézzem a dolgot,remélem tudtok a 15.-ei változásokról?hejszini birságot nem tudod ki fizetni a hejszinen ,az akkor csekken már a duplája érkezik ugyhogy a bele vgy rá ültök valamibe,legyen nállatok minimum 50 rongy a dolgok rendezésére.....hivatalosan,,,,, amugy a rendőr ösmerős anyit mondott erre hogy vissza tér a maszek időszak
ma gumipók haveromnál láttam egy zx10R-t 04-05
abban nem 141 lovacska hanem 174 kis ördög tekergeti a főtengelyt
pipikém leszek is bűnöző. rennszám nélkül és 141 megtámogatott lóerővel tekerem majd a zsidóbérencek idegeit hadd huljon csak a hajuk és jukadjon ki az idegtől a gyomruk.

ezt az alanti liturgiát bemásolnád a jard topicba is.
lécci, lécci lécci.
Erre meg azt mondom bogyesz, hogy szopjanak le
Nagyából elmondom mi a sebesség mérés eredeti, igazi lényege amire ezt valamikor kitalálták a 80-as években.
Szóval a sebbességmérés igazi lényege, hogy a rend éber őre(őrei) veszélyes útszakaszokon(balesetveszélyes helyeken) igen jól láthatóan( hogy még a vaksi nagypapa is km-erekről kiszúrja a jelenlétüket) lassítsa a forgalmat balesetmegelőzési szempontból.
Tehát célja BALESETMEGELŐZÉS és nem PÉNZBEHAJTÁS

Nos napjainkba ez úgy módosult, most nem emléxem pontosan, hogy, tavalyelőtt vagy tavaly jan. 1-el olyan felhatalmazást kaptak a sebességmérővel felszerelt autók, hogy az ég világon mindenhol(autópálya leállósáv, hidak, felűljárók,vasúti átkelő, járda, forgalom elől elzárt terület, szembe forgalommal külső sávon stb. szóval minden olyan helyen ahol más halandó legfeljebb fővesztés terhe mellett tartózkodhatik Onnan ők mérhetnek. De a legjobb ha álcázzák magukat pl. civíl autókból mérnek. Már lassan ott tartunk, hogy a zsiguli után felkötött utánfutón húzott ütött-kopott betonkeverős autóból is mérnek, hogy a gyanú leghalványabb árnyéka se merüljön a tevékenységükre Meg elbújnak bokorba, fa tetején, nádasban, útszéli árokban és mindenütt, lassan terepruhát is kapnak a rikító kukásmellény helyett. Ezt mind azért mert ma már az ellenőrzés célja nem a te szaros életed, biztonságod , hanem az , hogy a 96 szor megadóztatott pénzed maradékát még elvegyék Tisztán emléxem amikor a rádióban az ombudsman saját szájából mondta az ország nyílvánossága előtt, hogy a hivataluk vizsgálatai eredménye képpen arra a következtetésre jutottak, hogy a sebességmérés mostani célja a valódi céljától messze eltávolodva a pénzbeszedés egyfajta adónem amivel a költségvetés előre tervez. Ezt nyíltan állította az ombudsman. Ha én lettem volna az országos rendőrkapitány akkor őrjöngve, habzó szájjal, tajtékozva ugrottam volna fel az íróasztalom mögül cáfolni ezt a gyalázatot (vártam is az esti hiradót mint kisgyermek a mikulást )
De hiába A rendőrkapitány úr nem cáfolt, nem tagadott, sőtt egyáltalán nem csinált semmit, mert még nyilatkozni sem volt hajlandó Azóta annyi változott, hogy az ombudsmani hivatalt megszüntették. ( na oké nem a konkrét eset miatt, de sok hasonló dolog miatt már kellemetlenné vált a nagypolitikának

Szóval egy szónak is száz a vége szopjanak le azért mert Ők bármit bárhogyan megtehetnek, hogy engem ellenőrizzenek, de én semmit sem tehetek meg a védelmem érdekében
Ha nagyon filozofálni szeretnék akkor amikor a rendőrt kiküldik sebességet mérni akkor velem szemben roszhiszemű, hisz feltételezi rólam, hogy szabálytalan vagyok. Ez kb. olyan lenne, mikor a bankba bemegy az ember(hogy mondjuk a büntetést átutalja) és az ajtónyitás pillanatában a biztonsági őr hasbalőné, mert akár bankrabó is lehet az illető

TEHÁT TE IS GONDOLD MEG HA JÁRMŰRE VAGY JÁRMŰBE ÜLSZ
ONNANTÓL KEZDVE A HATALOM SZEMÉBEN EGY POTENCIÁLIS BŰNÖZŐ VAGY.
valaki innen tett fel képeket a zx9 ről a moto grafix dekorral, megtenné hogy még egyszer feltenné ide a képeket az összes matricáról. köszke.
ha a festő is úgy akarja-valszeg sunyiba nézegeti mit írkálok róla-szal ha úgy akarja ződ lesz, de már magam sem hiszek benne
május 1-el lehetne cicázni a nyomorultakkal, de addig még kell egy összekötő a dobokhoz és egy lézer heg a lábtartó konzolra+ hátsó indexes ledes lámpa +első index + sok sok óra a szereléshez + türelem. és legalább egy ezer kilométer míg hozzá szoksz a verdához, talán onnan lehet überkedni vagy pofára esni
milett a kiiikke?
vágom vágom Szeki,de ez az ország egyre szarabb lesz,szerintem nemsoká bejön a levegővétel adó is
Én meg vagyok győződve, hogy a kasztról baszta szét a váltóm annó. Amikor a dígóéktól hozzám került a vas, eskű darabos volt az olaj benne, de ennek ellenére olyan volt a váltó mint a vaj MŰSZER
Bersze került bele valami qrva drága kaszt ról onnantól kezdve sose többet nem lett jó a váltó
Úgy akadozott mint állat majd a bakancsom is megette az erőszakos váltogatás...
jimmy-hez elviszlek, de a saját hatosom hangját szeretném már hallani. egy kozmás vízcső és ropogni fog a galád.
ha a feleslegesen fel nem használható lóerők adóját vissza csengetik akkor fer a dolog, egy 170 Lovas bömtyögővel 60-70 km/h grasszálni nem csekély dolog.