Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem talált
A pokoltornácán lehettél, és egy ördögöt is lefényképeztél.
Mert ember nem lehet ilyen csúf!
nem mégse ott van,az nagyobb!nemtom!
Kengyel,Szolnok mellett...

na talált?
látod csak középre vágysz Pipi
én már sejtem valami lezárt dög kut
Gyengébek kedvéé mutatok belőlle többet
na akkor mostmár ki cserélhetnéd az enyimet is
Na meg volt a teló szimering csere ,egyedül 1,5 óra cigiszünettel beépítve Himike neked mennyi időbe volt?
hát ha nem is csak zx9,de most lesz 7 végén sóstón.........debrecenből jönnek 1 kevesen csak 1 pár motor,rendőri fel vezetéssl
Pipi állj ki onnan bakker mert ha a fejedre esik az a rozsdás szar,tuti hogy a melirnál csapja ketté az eltorzult burádat
ez a video már elég sok hejen ki lett tárgyalva álitolag nem most kezdődütt ez a szerelem a motoros és autos hölgy közt ha meg nézitek a vidit az uri kislányka az apuci kocsijávalmár akkor rá fele huzza a kormányt a motorosra mikor az mellette van volt 1 kis száj karate majd gyors,lámpa mosás az auton aztán válasz ként,ingyenes hullám vasut az a baj az ilyen el kényeztetett piapagépekkel(mert máshoz nem értenek) hogy azt hiszik majd az egybe nyaku kutyaláncos pofozopárja majd mindent el rendez és meg mer ilyet csinálni ha ez velem történne meg a hejszinen ugy rugnám gyomorszájon az a leányt,hogy össze hugyozná magát,aztán rá gyujtanám a kocsiját és futnák a buldogfejü barátja elől tény hogy egyik sem volt fer de szerintem a kicsilányka 1 picirit tulzásba vitte a bosszut.........remélem le is ültették gyilkossági kisérletért
Mna,köszi Sedu de nem kellenek ezek a gumik valami más.esetleg michelin de 180/55 vagy 190/50
Kicsit mellé ment, azt elárulom donki hóte, nem volt ott...
Valahol Hollandiában?
Na ma reggel itt is voltam NA ki tudja, hogy hol is?
Én bocsánatot kérnék a hölgytölt, hogy elborult az agyam és belerúgtam az autójába Majd összeszedegetném a motor darabjait és eloldalognák balfenéken. Egyértelműen a motoros volt az agresszív bunkó, minden előzmény megtekintése nélkül is ezt gondolom
Különben a motorháztetőn történő utaztatás az tetszett
Ilyet én is kipróbálnék
össze vissza rángatta a kamerát az operatőr, egy eccerű városi szitut nem oldottak meg emberi módon.
motoros:ha nem fér el a bálnám akkor nem agresszívoskodom feleslegesen, váltok egy sávot a min4 ből és a következő stop&go-nál kikerülöm mint a pocsolyát!
autós: ccép új ótóm van tele extrával, amikor forgalomban áll bütykölhetem a hifit légkondit más szart, behúzódom a sáv közepére aki elfér elfér aki nem az kikerül, ha beszólnak odakünnröl mosolyogva kérek elnézést miközben a klima 22 fokot tart, üdítő a tartókában, a nass az ülésen, és tudván tudom hogy egy olyan fürge biz baz a következő lehetőségnél tuti hogy kikerül.
Bogyó a /55 kb. 1 centivel nagyobb, mint a /50. Elég rövid az áttételed így is egykerekezne a gép
és te mit ajánlasz érte?
bogyó a slicket meg ne vedd ! de a dunlop gp-t ajánlani tudom , már ha kanyargós helyen fogsz randalírozni.
a 98-nak a hengerfejben van a fordulatszám érzékelője. ez nem az.
a 00-nak nincs a hengerfejen jobbról balról két fűl. ez nem az.
02-től van két fül a hengerfejen ami merevíti jobban a vázat ezért különbözik a 02-es váz a 98-01-től. ez tehát 02-es hengerfő, igaz nekem ilyen kellene a 02-es vázhoz , de 30 forintot manapság félre tenni hosszú idő.