Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 10 000 ft a költsége. meg 1 óra szerelés a nem gyakorlottaknak.
egy profi kerekező szerint még 4-be kuplungra is feljön,
lecseréled a gyári áttételt 16:41-ről 14:43-44-re és gázra fogsz kerekezni , nem kell bele kuplungolni csak keresned kell a holtpontot. nekem volt és tuti beleszeretsz a fighterkedésbe.
Ugy próbáltam de már olyan tempó van abba a fordulatba,hogy már nem merem. Na min1 majd meg tanulom nem akarom összetőrni se magam se a motort.Nem ér annyit.
Szerintem ez a motor pont nem erre való, de 1-be gázra feljön pikk-pakk nem kell kuplungolni meg ráncigálni.
Nem szégyen megkérdezni remélem, de írjátok már le, hogy zx9-el ,hogy tudok egykerekezni? zx6r-el próbáltam annó, rákuplungoltam de egy poros aszfalt megdobta a hátsó kerekemet és azóta nem merem még gyakorolni sem! Pedig már keztem belejönni de ez régen volt!
bizony bizony!
Én matrica gyártóhoz besétáltam és így olcsóbban megcsinálták mint ha megrendeltem volna. Ha neten megmutatod nekik,hogy milyet akarsz ugyan olyat csinálnak.
a benzinpumpa relé 4800 ft, a generátor csak egyben van 10 000 ft kompletten,
szia, kérnék árajánlatot egy ac pumpa relére, illetve a generátorban lévő feszültségszabályzó egységre hogyha bontod a generátort, vagy van esetleg olyanod ami rossz, de a tranzisztor jó benne. Vagy esetleg komplett generátor. (zx9b 1995)
köszi
1. jó éjszakát
ha okosan öntöd bele akkor pár perc múlva önmagától kilégtelenedik.
Sziasztok, bocs a hülye kérdésért de ha le engedem a hűtővizet akkor kell légteleníteni? ha igen hol található a légtelenítő csavar?
Ha még van polcon akkor tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Köszi az infót!
Itt nézelődjél, van user manual.
Nem!
Ha baráti viszonyban vagy a paypal-lel ill. Ebay-el akkor onnan tudsz rendelni http://www.xtreemedecals.com/d... itt van külön irják az évjáratot is illetve ebay-ről http://www.ebay.com/itm/KAWASA... innen rendeltem én is és kiváló minőség.Ha nem akkor motormatricak.hu vagy dekoros megcsinálja.
Helló!
Érdeklődnék, tud-e valaki 98-99-es ZX 9-re, eredeti, vagy az eredetihez hasonló zx 9-es matricát az első indexek fölé?
A csapágy méreteit nem tudod véletlen?
6-7000 ft kb.
Nagyon köszönöm! Milyen árra számíthatok?
Van, vedd ki a csapágyat, mög a szimeringet oszt vidd magaddal. A c3 az csak a porvédő illesztésének a jelzése.
oké
várd meg a szakikat.....Basi,Szeki,Jimy,,,,,,,
nem tudod a csapágy számát c3 azt tudom?!