Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És jót motoroztál ma?
Jo arat mondott de amit kenezttem az mar nincs meg
csesszétek meg ez egy motoros fórum tessék motorozásról beszélni ne a nyirségi maffiáról
1fecske nem csinál nyarat.
és?
Nyodogel
aham
Üdv emberek itt a tavasz
na fazon is elökerült
Porszivós szija már a levegőt?
na forradalmárok genkszterek naplopok
Csimbi ha nem titkos a tel számod akkor küld el mert kérdeznék valamit ami csak ránk tartozik.06209461198.
Fazi......hivtad a gázost?
hamarabb lesz mint gondolnád.........
szevasztok !
mi a helyzet fazi ?
kölök nyő rendesen ?
Pipikém,eddig is lehetett hozni a 10 litert,és a karton cigit amit egy éve vissza korlátoztak 40 szálra /fő ma kint voltam és kértem hogy mnagyarázzák már el ezt az egész hülyeséget a lényeg hogy Jimynek igaza van mert kimehetsz te minden nap,dugni,szopatni,melózni,akrobata mutatványt bemutatni stb,csak a tankodnak mindig tele kell lenni vagy anyi hiányozhat amivel haza-vissza jöttél,tehát a 7nap alatt 1x lehet tele a tankod,tehát mikor mész kifelé a 6áron akkor is nézik a tankod,eddig is nézték de beirtam hogy van benne 5 liter mivel óra szerint én ezt kijártam,és vissza felé kannával1ütt 90 liter......namost én ezt másnap hiába próbálom eljátszani,nem lehet tele a tankom,ergó nem tankolhatok Moszkvába,ha ezt mégis megteszem,akkor vagy visszaviszem,vagy áthoz6tom,de fizessek rá vámot meg jövedéki adot,ha nem marad a technika......ezért egy 7-en csak 1szer tudsz kimenni........de már közlöm is a nagyokos pénzbeszedő,szarfaszu népséggel,hogy ha nem érünk el semmit a sztájkal,aminek nagy a valószinüsége ,akkor is megvan a megoldás.......kimegyek románia felé onen moszkva,és bizonyitsa be nekem hogy mennyi volt a tankba ezzel csak annyit érnek el,hogy a tankolósokat át terelik az ukrán határról a románra,ennyi
Rendben van csak nem 100%os de napok kérdése és minden hepy.
Neked rendben a vasad?
Egész télen állt?És ha ez volt az első indítás akkor szerintem nincs nagy baj a következő járatásnál már nem lesz gond.
Majd..
Mad az helyre vagja!
majd most menne szinkronra
úgy rezonál ,hogy a tököm is elzsibatt tőle