Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megszagolják
hát most kivételesen dicsekedhetek hogy magyar országon azon kevesek közé tartozok akik meg vannak elégedve a fizetésükel !
hehe és még dogoznom sem kell
Ezt nemigazán értem Ha te minden nap kimény megdugni az ukrán barátnődet, azzal még nem vagy üzemanyag csempész Ki mondja azt meg honnan tankoltad a bengát az autódba?
Szerintem még jó is jártok, mert hetente egy alkalommal + 10 litert behozhattok hivatalosan
Úgy láccik jó fizet a mozdonygyár csimbi
mert itt minnyá esik.
Méééééééééé nem motoroztok?
Kukorékos gutentág!
Tehát möhecc!

Akkó ez olyan mint a vurstliiba a körhinta , amíg nem veszel jegyet nem űhecc föl rá. Nem értem hol a korlátozás a személyi szabadságodba.
1.Jó reggelt ,hej de szép motoros idő van.
Jó Éjszakát.
oooooooooo te gyermek hát ez ugyan az hogy nem mehetsz,mert ha mész kikel fizetned a jövedékit az üzemanyagra,az 160Ft/liter+ a büntetés meg ugye amenyiért meg vetted.........de itt nem a nyavajgásról van szó fő okos tudod nagyon jól hogy nem lehet bejelentett munkám,nemrég volt és alig kaptam ki valamit mert le fogták a drágaságok,jó igazuk van mert ez a törvény,ezzel bünhődök azért amit csináltam,az üzemanyaggal meg üssze szedtem haviason egy minimál bért,mert ugye nem akartam-akarok,betörni ,lopni,ha meg visszamennék okoskodni jön a böri....ugyhogy marad a lopás,betörés mert ugye nincs kedvem éhen halni,sem nekem,a családomnak,ja és biztos nem egyedül fogok menni hanem lesznek még egy páran a határról.......na de hagyuk is ezt inkább faragjál valami fabrantot.......azt még meg fizetik,,,,egyenlőre
Itt nem írják, hogy nem mehecc amikor akarsz, csak azt, hogy 7 naponta hozhacc bengát vámmentesen. És, hogy tiszta lappal indul mindenki.


Á, de mindegy elégedetlenkedni, meg zúgolódni a legkönnyebb.

Mennyé tüntetni, majd viszünk teát, meg pogácsát!
na előkerültél? aszittem már kimotoroztál az országbol a hasszázasoddal
nem vagy te hülye csak okoska.......ugy korlátoz ahogy montam,nem mehetsz ki minden nap,már eddig is kitaláltak minden hülyeséget,de mindig volt kiskapu,km-er óra irása,24 óra eltelte,meg stb szarságok...mivel 1ikel sem ért el sokat,most kitalálták azt hogy 7nap alatt 1szer mehetsz ki,vagy is egy hónapban 4szer,7naponta..........érti a gyenge fejed? na ez a korlátozás!hogy mi a pontos neve,azt a tököm sem tudja de majd a nagyokosok megmondják,mivel ügyvédhez,és a médiához fordultunk,mert ilyet nem lehet,ezzel ara akar kötelezni több 1000 embert,hogy a madzsar(szavadal éljek)kutakon tankoljon!de gondolkozz már hány ukrán fog a madzsar kuton tankolni?mivel vannak akik dogozni jönnek,vagy pöstre árulni,akkor most hazafele tankoljon a madzsar kuton?vagy mondjuk én,ha netalántán elmegyek megnézni az arcodat,oda vissza kijárom az üzemanyagot,akkor had d9ncsem már el a saját pénzemen hogy melyik országba,hol,s mikor tankolok,JÓ?vágod DR?
A mádzsárokat ott sem szeretik, de itthon se.
Te meséd mán e me hülye vagyok, és nem értem ezt a személyi szabadság korlátozását.

Me van olyan, hogy szabad helyváltoztatás korlátozása, de mivel senkise ticcsa, hogy ki menny Moszkvába meg vissza, úgy ez sem állja meg a helyét.

Oszt, hogy mikó mit hozó, no azt mán lehet szankcionálni pl. vám szabályok.
Akkor ki kell menni kanadába, ott ugyanezért még kap havi 200,000Ft-ot is.
meg látásod helyes,és igaz
reggelt naplopók
Szeki!
Kűűűggyed a számlaszámot!
Jó reggelt!
Ne káromkoggyá, akkó se dógozna, ha kötelező lenne.
reggelt.
Vazze minden évben egyre rosszabb lesz a helyzet. Nem úgy volt, hogy jössz nagyfaluba dolgozni?
1.Ismét 1rigó füttyös reggel.
hát nem iszok mostanába !
tudom Kék.................de muszály valamit tenni ezek a kocsogok ellen,ha kell minden nap megyünk....................