Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eltüntetni a buta öregpapás akkutartó sárfogó részét, az olasz/magyar az első mozdulatok közé teszi a sikító sarokköszörűvel való beavatkozást a motor hátsó részén.
hát hogy lehet ilyen nagy marhaságot kérdezni !
természetesen ! mivel képernyő nincs rajta így csatornát nem tudok rajta váltani
Csimbi a távirányítóval a hangját tudod majd szabályozni?
ÁÁÁ várok a szerelőre vagy ő vár rám hogy legyen pénzem.
átlagos , de nincs időm kacifántosabb festést kitalálni rá. a festő húzta a száját hogy a púpjára airbrush-t szeretnék festetni, inkább a kilométer gyülljön mint a rajongók száma.
Szeki ez most mire is jó?
én most ezt szemeltem ki zx-9r
üdv! karbi? jó már?
cípppp
szasz komica
ilyen lesz a drágaság! meg pár extra, gp- dob, basi extrái, és nem bakelit gumik. a C böl ott lesz a komplett hengersor és főtengely ha elszállnak a lóerők, de a kuplungnak már most érzem hogy reszeltek mert amit nem kapott meg a B azt ezzel bepótolom.
hát vietnámban nem dolgozok hálistenek
itthon esz a penész akkor lesz úgy mond felesleges pénzem a váltóra ! a cement port meg zsákold be és árújad jó pénzért

most ép ebben utazok hogy legyen jó hangja a gépnek
jó estét motorosok.
tied az elsőbbség, csak legyen fain állapotban. ha áprilisba kell akkor lefogadom hogy odakinn dolgozol vietnámban vagy lett egy új macskád ami karmol rendesen ha nyomod a szemét!
meg vok, nem sikerült ki híznom a bőr ruhát, de a motor tankja porzik rendesen és hallom a tevék nyerítését az AC pumpából ha ráverem a gyújtást a verdára. festik a szörnyet amiért kész vagyok mert én szerettem volna, de az öcsém kb 30 úrna sírt csiszolt össze az udvaron ,így még a kéményben is cementpor száll, sőt mindenhol. egy kiadós cunami takarítaná ki az udvart és lehetetlen megfékezni hogy bárhova ne jusson be/el. zöldül a kecske a tavaszra.
szeki akkor a váltót kell de csak április 10 tudom fizetni ha addig el rakod nekem
egészséged hogy szolgál amúgy ?
hali régnemlátott embörke! épp "rideg" tartásban van egy C-s blokk amiben elméletileg ott a váltó, kint tartom hogy edződjön a -10 c hidegben hogy bírja a nyári kiképzést. azt hogy milyen állapotban van a bontás után tudom megmondani,ami hétvégén lesz. árban jónak kell lennie mert különben eladhatatlan, a volt tulaj szerint nem dobálta a fokozatokat, de aszfalt mérgezést azt kapott rendesen így kilehelte a lelkét szegény pára, mert van aki azt mondja a motorjának hogy "lovam".
szeva szeki ! van még komplett váltód kilenceshez ?
vagy nem tucc szerezni ócsóé ?
szevasztok
szekikém ilyen van nálunk is élőben is feldolgozva is amúgy küldik az aksit
Drusza ha kell villanyak emelő akkor szólj kölcsön adom ha szerelni akarod a gépet
és pár kép azoknak akik nem bírják ki a tavaszi ébredést, ennyi víz/pára ül meg a blokk belsejében, és indítgatáskor kerül az olajba.