Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 adj isten
Sziasztok! Megtudja valaki mindani,h a 2001-es zx9nek mik a gyári szelephézag méretei?
pasz indul küllőre de ahogy beindul abban a pillanatban csattan is de ha behúzom a kuplungot akkor semmi hangja lehet hogy túl reagálom mert egy hónapja nem indítottam, hátha holnap már nem lesz baja ,próbálom többször is indítgatni.
Drusza az enyém behúzott kuplunggal csak a benzin szivattyút tekeri és nem indul lehet hogy relé?Vagy fémes koppanás van?
Na okosságot kérek emberek, ma indítottam a gépet és ha kuplung nélkül indítom akkor indulás előtt kattan valami ha behúzott kuplunggal akkor semmi minden ok, tippeket kérek
Péntekre +15 ígérnek(kinél is van a motorom lerakva?)
akkor mind1 :)
Már úgy vettem hogy nem volt rajta, a kapaszkodók sincsenek meg nemhogy a csavarjai.
látom le van szedve a hátsó kapaszkodód! csavarjai megvannak még? a hátsók..
Ja 2003-asítva van :) de folyamatosan alakul most egy pár cucc a festőnél van kerül fel a sok extra stb.
akkor nem pöcsölök vele ki lesz cserélve... Látom a te mocid is olyan színre van átfényezve mint az enyém :)
Mindenképpen ki kell cserélni ha már izzad hiszen folyamatosan fogy belőle az olaj, én mondjuk nem halogatnám pont most cserélném amíg rosszabb idő van de ha nem tudod megoldani akkor ugyan elmegy még vele, nekem is el volt fingva mikor vettem 1 hónappal utána tudtam kicserélni mert otthon nem tudom felkötni az elejét, első állványom meg nincs.
Ha csak egy hangya fasznyit könnyeznek a telók, akkor ráér még kicserélni a szimeringet?
Szeki a barátod bugyikék motorja nem eladó?
A haverom 98-asán is be volt rohadva a hátsó villa, és spec kulcs kell a szétszedéshez. Nem volt rajta zsírzó.
Fagyizós motor
Tudtommal C modellen még nincs zsírzószem, E-től tettek már rá.
tényleg ujjat mondtál
tavasszal én is megnézem
rugócserével meg olajcsere is
reggelt
1.Jó reggelt.
óvastam
ment a válasz
Udv urak
Króm szár 140-150 € -ért van új!
válaszoltam a fighteres videóra.