Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mix-r
jó a 9-es lámpa a 6-os fejidomba. teszteltem.
zozo-t meg ki kell engeszteljem valahogy
nekem ígértek villanyak emelőt, sőt az alapanyag vasa meghajtva már ott rozsdásodik gumipóknál legalább egy éve, de jó munkához idő kell.
Jaaa,tavasszal felkötöm oszt csere
de csomagtartó se lesz
na bazzz majd a 02-es jobb lesz.
csak a zozo-nak nem tudtam segíteni , kár pedig nincs szükségem arra a púpra, lesz jobb csak ragassza össze valaki a másikat, kb 50 km-t kell mennem hogy találjak olyat aki nem csak látott már olyat.
Ja,nekem se tetszik az a kuffer kialakítás...
öröm bódogszág!
jó látni ha valakinek segítek, remélem sikerül a telód!
gyári műanyag, ami odakinn átlag itt egy vagyon suska, cserébe teljes értékű csomagtartó.
na a 02'-esé az már nem lesz lófasz sem, kb egy brifkó fér be se több. talán a 02-es üléspúpba befér egy esőruha, vagy a kötelező tartozék.
Megjött a csomag!
Jó a méret
Köszi mégegyszer!
Irj számlaszámot,holnap befizetem a lóvét!
Hát szekikém ez úgy nézz ki mintha egy aksi tartót raktál volna a hátsó lámpa alá
még prizma is kell, azért is csorog a nyáluk.
nem néz ki rosszul de egy integrált lámpion leegyszerűsítené a hátulját. még nem hallottam hogy rágnák érte a sünök a küszöböt, de van köztük buzgó mócsing. vajon forgalomban észre veszi a hátad mögött grasszáló autós a villogó kombinált indexed?
Hát látod az sajnos nincs rajta, akkor rákeféltem
E betű van-e?
Zsaruk nem köthetnek bele az integrált index miatt? mert undertail miatt nekem se lenne kedvem olyan tartót csinálni amin index is van de ha basztatnak érte akkor kénytelen leszek.
fain, nekem is vennem kell egyet mert nem akarok indexet felbiggyeszteni az undertail-ra, csak a rencám oszt fuccs!

viszont van vagy 3 gyári lámpám nézegetni.
Na megérkezett a hátsó lámpám is
Pipi idén lesz már motorod?
A láncfűrészes motor csak vicc volt, de érdekes, még nem láttam ilyet.
Boldog szül.napot öreg....
igy utólag......