Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na jó éjszakát az uraknak
Én ilyesmit tervezek teliződ "RR" plusz üléshuzaton vacilálok kinél olcsóbb egy pofásat csináltatni, ződ rövid karok lesznek még meg numberboard az elején aztán elvileg olyan lesz amilyennek megálmodtam
helyes
fain, én a festőmnek azt mondtam hogy airbrusht fessen oda, egy két kézzel széthúzott picsát az ellenfeleknek hogy lássák a perspektívát-- lemaradtak.
tavaly decemberben 8 000-ért adták ide, a nagyobb 10 ah-s 9 000 ft. lemaradtam róla ez van. varta és motostart egy minőség,de van egy márka amit nem ajánl még az akkukereskedő sem, és már nem is forgalmazzák mert kaka.
mán akkor is ratyivolt mikkor ez az alkohilista barom ismerősöm le meszelte ! addigra nem lesz újra fényezve ez az idén ki marad majd esetleg télen lesz meg úgy is szét akarom szedni csinálni akarok rá speckó karbonból vázvédőt meg dekni védőket
nem tom de én úgy vagyok vele hogy minél karcsúbb legyen a hátulja de ezzel a cuccal csak dundib de kinek mi tetszik
a saját 02'-es négy darab gumianyával fogja oda az undertailt.
a 01-es csak két gumianyával rögzül de a renncám tartó +4 csavarral tart fixen, bután mutat de tart rendesen.
Hát max pofásabban néz ki meg olyan mintha dupla kör lenne a hátsó lámpa kb ennyi, bár olvastam a gyári szerelési mutatójában ennek a hotbodies szarnak hogy "race track only"
meg is let a haszna a szívó szelepek azóta nem az igaziak hehe néhány bár el tünt azóta belőle hehe
de ez gép és értem van és nem én vagyok ő érte majd kap szép új szelepeket és forgatja az az órát megint 3 kilóig mint a kis angyal
és ezek a dolgok mire jók csak mert alulról a kutya se nézi
már ratyi a festés? mi lesz tiszaföldvárig? át meszeled? a dobod az ütős volt , még a motoros tanya másik végén is élvezték hogy ölöd a vasat.
Nekem ez a fajta van üvegszálból ami nem hiszem hogy nagyon bírná a konzolt, indexeket meg a rendszámot is de majd megoldom vhogy.
hát jelen állás szerint ha csak simán fizetem akkor nincs vége de nem sok van belőle és minden féle kép ki tisztázom magam hálistenek most jó keresek és egyszerre be birok fizetni 4-5 csekket és így ha minden igaz nyár elejére ki tolom ! de októberig minden féle kép ki fizetem mert gyűjteni kéne a lóvét a házra is mert már elégé gatya állapotban van
elég zsír cucc de ehez nagyon nem is kell összekötő
kemény a részleteket befele tolni a zsidókereszt alá, ebben az évben vége?
akarok majd mert ez egy rakás trágya ami most rajta van de ha újra lesz akkor is ilyen színe lesz csak majd újítani akarom a gép parkot vagyis bővíteni
én már jártam ! meg zsinzsdába is nem valami jó élmény
már megint fényezni akarsz?
én pedig egy ilyet tolok fel a kawára, a dobok már adottak csak az összekötő cső fog fejfájást okozni.
sport motorral mikor járunk mezőn?
de egyenlőre ez is csak egy álom jó ha idén a perosat ki birom fizetni a hosszú pajeszúaknak
nekem nagyon tetszetős ebben a színben
nem átlagos szín, a sötétebb kéknél valamivel emészthetőbb.