Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt mit köll most nézni?
Bogyeszkám Igazán köszönöm látom te értesz a kúltúrához és értékeled a magas szinten űzött művészetet...
Na karbantartó látom itt nem sikerült kibontakoznod.
elismerem Pipi, a legos dalod jobb
Jó napot!
OKsa ha kel valami kereslek,
ment a mail!
Volt már fent bogyesz
Belátom van némi hasonlóság, talán én szebben éneklem a kicsi legót

gyárilag ennyit ír,és ami benne van azok is hosszabbak,de nincsennek 289 mm!
meg az eleje is lejjebb van jóval!
Szóval ezért kerestem.
Köszi!
Látom mennek be sz új lapradiátorok Faternál cseréltettem az egész rendszerrel együtt tavaly, kokndenzációs kazán meg nagy mindenek Igen jó motort lehetett volna venni az árából
Persze, ha azt betolod a szobába attól még megfagysz...
Szekikém Bóti lángótt kóbászt majszolászgatsz, zacskós levessel Azé vagy ilyen alultáplátt és nem olyan szép szál deli legény mint én
Na míg nem volt egy hétig fűtés, nekünk is szétfagyott egy ilyen nyócbórdás békebeli öntvényradiátor, a fűtőkőr legvégén
kemény az élet
A brigádban te vagy a krónikás.
1 jó reggelit.
be vagyon FAGYVA!
te Szekibá,ebbe már bele van kullantva
nem vagyok kommunista felfogású, de az É.T.I. kazánt felülmúlni nehéz, huszon akárhány évig tette a dolgát mielőtt kivérzett.

ez a kazán fiatal darab volt és épp pont akkor állt meg mikor nem dolgoztak 2 hétig és pont abban a két hétben volt -10 alatt a hőmérséklet napokig. na ez megérdemli a vastelepet.
zx 9 ,,95" és egy
zx9 ,,98" Bontott maradék alkatrészei egyben elvihetők.
98 as blokk (generátordekli, generátok nélkül), karbival, elektronikával. Magyar papiros beépithető!
4 felni, h tárcsák, fékek, légszürőházak, plekó, kapcsolók, telók, telóbefogók, zárszettek, müszerfal,légbeömlők, lábtartók, és még rengeteg biszbasz. Sok minden nincs a képeken.

Egyben 120 ezer az ára!
mindig újul a cucc
mennyezetig
a nap fénypontja ha sport bisztróban sport budin retyózol,sport picsák között.
a munka dandárját azé nem én csi nyátam
azért a szigetelésen lenne mit javítani, hogy kullantani tudjon a sportos paraszt ha már sport bisztróba jár kajelni.