Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nálunk is voltak ilyen mutatványok a seregbe az audi öninditoja persejes és ha lehül az idő megszivja az aksit és nem birja betekerni,na akkor jön az ópel 92amperes aksija az bevágja még minusz 20ba is na ha beindult az ódi,bikázom a ómegát,mert annak 3perc fojamatos tekerés kellet hogy elinduljon.....na ezt akarom kiküszöbölni azzal hogy belebujtam az ópel motorjába.........hengerfejes meg a szelepek sem zárnak rendesen,csak ennyi a hiba kb 100 ezer
Tudom ez így van az építőiparban is,majd jövő héten hívlak,most nem tudtam ki venni a bankból...
na felébredtetek
nem minden beton.mondom hogy zuzott kü
Erről az jutott eszembe, hogy a seregbe ilyen uaz söfőr voltam
Parancsnoki uaz 469-es (2458 köbcenti 2X 35 literes tank)

Nos néha mentünk a kopterekkel ilyen hosszútávú vez.gyakra.
Télen a 15-ből ha egyet elbírtunk indítani De mondjuk az elég is volt, mert azzal az eggyel belökdöstük a többit. Na nem ám úgy, mint a civíl életbe, hogy eléálsz kötsz egy vontatókötelet azt behúzod
hanem mögéálltunk az uaznak azt elkezdtük tolni mig be nem röffent...
Mi a f@szért betonoztál le mindent.
az a baj hogy néhány forintom kint van hitelbe és ha még adok,akkor már nem lessz miből kimennem tankolni lassan......meg amugy a faszomat ha nincs pénze tankolni akkor ne mennyen kocsival.........enyi
Nálunk ha nincs hitel a kocsmába akkor vendég sincs.
az a baj Kékur hogy ahol a szarok álnak az nálam az alsó udvar,mivel van felső udvar is meg alsó meg a kert és a fő gond hogy nemsokminden teremne meg a zuzott kőben
kéne csak vagy messze van a fogyaszto,vagy az ithoniak fizetéskor rendezzük dumába már bele fáradtam
nem montam a multkor te hogy elcseréltem a béjemwét 2 hétig szépen üzemelt ez a fos,amugy meg tetszett mert tágas,nagy a raktere,rengeteg fiok,rekesz,fulos kivéve automata és elsősorban diezel.......alakitható tankal és gyárilag BMW motorral,hogy hu maradjak a márkához......na most azok a kábelek a bika kábel,ha az ódi inul be akkor azzal bikázok,ha az ómega akkor azzal,még olyan nem volt hogy mind a kettő induljon simán,
Irigy,oszt mire?a 2tonna vasra ami elfoglalja az egész udvart, inkább termelnél valamit annak a helyén.
Azt ne mond, hogy nem kell az óccsó gázolaj
Akkó tényleg nagy cifraság van felétek
itt is szegénység van Pipo ithol van 200liter olajan és nem tolonganak az emberek,és 80 liter meg hiteles tankoloknál.....és ugye megint van egy szép ótóm ami viszi a kest
Nem is mondtad bogyesz, hogy ilyen autónepper vagy diller vagy mi a manó lettél. Az a fehér nem valami Ópel?
Mert ismered a mondást: Opel sosem kop el
Egyébként mik azok a madzagok ottan egyik szarból ki, be másik szarba? EKG? Gondolod ezekbe még dobog valami...
irigy
van hozzá egy néhány kacatom,chek kontrol,trafo,szivato(ez a vákumos vizes baszás) meg egy halom lom
Nincs a f@szt ma is most értem haza
Meló van csak a péz a kevés
Igazábú az meg azé kevés mer qrva sok a kiadás
De asszaem ezt ecseteltem a napokban telefonon
Az a sok rohadás adó meg járulék meg bérleti díjak, meg fűtés meg világítás. Azok a tetves alkalmazottak sem hajlandóak ingyen robotolni pedig azokból is van már lassan egy buszravaló...
az sörözés közbeni idötöltés
Most csak 1.8 van benne, mert kifeszült a 2,0,de nyáron kap egy 3.5et
És az ablak cserés?
jah meg horgász csöszerelö néha vágo hid...............................
Hú ez tényleg +ette a kefirje javát.
Estét, má+int BMW fórum.