Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

belevalo
milyen motor van az e30-ban?
25 a négy,csavarokkal mindnek meg van a közepe is,új BMW jelel,kopottas nyári gumival.
A lámpák azok nekem nem kellenek de a haverokat megkérdem.a fűtőmotor majd megnézed nem fontos, a turbó az is meg lesz.Az 5ös jól nézet ki!én majd nyáron akarok venni egy ötös de benzineset.
az biztos,de láttam már e36-on e34 felnit,igaz 15-öst
de biztos más az et
ja és küldöm a plazmát ,ahogy szoktam blokkért TV,ugye Pipi,csak ez kicsit nagyobb
csak azt nem értem hogy az IVECO motort minek kültétek
az ac,shnicer felnik sem kisebbek
köszi Jimy,Eszter,János,az omea motort
de e36 ra nagyok
ejjjj Mixi bácsi itt volt a szép felnik
ilyen mosolygos lámpám van még(prolyektoros) az e30hoz........nem az angel
üdv! hogyé a felni?
ablaktörlő motort vagy 2 napja hajitottam ki de komolyan....inkább m50 motoralkatrészeim maradtak,mint gyujtás trafók,inyektorok,vez.tengely fogaskerekek,alapjáratimotor,pillangoszelep(reszelt)meg hasonlok,de ha szerencséd van,fütő motorom e30 hoz van kompetten az egész müanyag dobozzal,csak fent van a padon,ott meg több hó van mint az uton.....felni sanos nincs és a tied sem jó nekemmert a tied 5x120,a omega 5x110
helyete két ilyen szarom van
nekem ilyen szarom volt
Ami érdekelne a E30hoz felni alu vagy lemez mert az fogyóeszköz,3 küllős kormánykerék,első lökhárító,fűtő motor,ablaktörlő motor mert ez még fogyóeszköz.neked milyen kocsid van?Mert maradt a 36-bol 16-0s AC.SCHENITZER alu felnim nagyon szépek,csak nem jók az E30ra.
hali....lóvé az nem sok van,me aszik,de van egy halom e30 as lomom meg e34,meg 2,5-es benzines bmw motorcuccok,ha véletlenül m50b25 motor van az e30-atokba meg mosojgos projektoros lámpa,motoros
Szia,passz nem tudom én még harmincért vettem szívósóárral együtt,de nem ezen fogok meggazdagodni,fogalmam sincs csak úgy eszembe jutott, nem tudom neked mit ér mondj valamit biztos megegyezünk..mivel márkatársak vagyunk..
És elnézést!
Én ilyet rendeltem előre elvileg ezt közbetét nélkül fel lehet tenni, itthon kb 10e egy pár, nevetséges, led-es hátsó lámpát is vasárnap rendeltem 7e ft-ért vadiújat.
Köszi,tárgytalan!
szeva pipo nincs melo?
Ezé körbe is csokóltalak volna
Mosmá mindegy