Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztán tök mind1 a sebesség élvezd az a lényeg
az óra vagy a gps?mi csal
Epp ezert nemerdekelnek mar az orak!
nekem a tuti kell4
Ha 220-ha, 320 ,csak tudjam mar a frankot!
Óra szerint 300 na az a gps szerint 264 ennyit csalnak ezek a szarok
Sose azt nezd ki haltt meg hanem ,hogy mithagyott rad!
Na látod én meg ejtettem egyet a haver 160 lovas kilencesével egyetemben volt egy pici csalódás de már kihevertem
Mos toltok 1 vidjot!
A motorokbolnemsok latszik ,de en vagyok elol az R1-gyel .
Mogottem meg egy 9-es.
Hat nem nagyon tavolodtam a 9-estol
probalttam!
Szerezttem gps-es telot de kiakadt 240-nel
Tobbet nem mert
estét versenyzök
ES MOST?
Ceva Fazi na meg csináltad a végsebesség mérést idén?
Viheted a szoket!
Kuldom szeretettel!


http://youtu.be/T2SIncMnpoU

Ha nemtudod ,nem faj!
Szecasztok trogerek!
Hali, az enyém törött, de használható. Én így használom pár éve és semmi bajom vele, csak nem szép. Cserét nem tudok beszámolni, max faragni az árból ha érdekel. http://www.kepesmotor.hu/kawas...


nem ipon!igol nem vált be nekem!
1.Jó reggelt.
Gondolom miről beszélsz, ültem egy 750-es Ducati Monster-en majd utána haza a sajátommal (EX) hát áldottam az eget hogy nem azt hoztam el
Nem veszem sértésnek Neked is amúgy csak azt tudom mondani hogy a vesszőket illik figyelni Köszönöm a linkeket! Még annyit szeretnék kérdezni hogy: alkatrész milyen ár kategóriába sorolható?
még egy kis segítség, 98-ban volt a modell váltás onnantól kezdve strapabíróbb zx9 jöttek le a gyártó szalagról, ha szerencséd van 400 000 ft ért révbe érsz. na most ha egy 143 lovas vadállat ennyi akkor az ex 500, 100 000 ft. ne ijedj meg nem leszólom a verdád, inkább próbálj kölcsön kérni egy olyat és lőjjed neki kb 400 km-t egy alkalommal és utána azonnal ülj át az ex 500 ra és megérted mit akarok mondani.
szóval törötten, törés mentest , papírok nélkül óccón és még számítsák be a motorodat . kicsit sokat szeretnél eccerre.
nekem is volt egy hasonló csere ajánlatom, 400 bandika 1:1 ben a 900-ért.
remélem nem sértődsz meg, de én azon az ajánlaton elmosolyodtam.
ha eccerre indulnánk a tátrába a bandikával én már vissza felé jönnék mire ő elérné a határt.

óccó

ez is occó

óccó

óccó
Sziasztok!
Érdekelne hogy nem tudtok eladó ZX9R-t viszonylag olcsón, törötten de guruljon-- jó motorral, törés mentest, papír nélküli is jöhet egy a lényeg hogy tapadjon a bélyeg.... nem szóval a lényeg az hogy olcsón legyen. Kawasaki EX500 '94-est tudok cserébe(beszámítás terén) ajánlani, '97-es évjárattól ha lehetne. Köszönöm! Széles Utat!