Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rennnszám
Hali!
Fúúú, hát érdekelne nagyon is a gép a hibáját eltekintve, csak egy a problémám hogy nem a mai napokban lenne rá keretem. Tehát most lehet hogy hátast dobsz a székben de Dec-Jan. környékén lenne aktuális a dolog. Az lenne a harci kérésem hogy: tudnál szólni ha esetleg elkelne a motor? Ennyit kérnék csak. Vagy esetleg elküldöm a telefon számomat és arra egy sms-t ha tudnál küldeni azt megköszönném.
Ne röhögjé
ki a bartha robi? a lölös
Biztos az irodában rendezi a konzerveket.
de hol a mi barthánk
ja ja barátok függöség
Ja barátok közt.
na cakát
Mért bordó fekete lesz?
majd figyeld meg tavasszal
Csá kaméleon.
cső drusza
Fazi te ne végsebességen aggódj,inkább azon hogy ne keljen annyit bütykölnöd.
az én istenem áldjon meg benneteket.
dik mán szervizsátor miegymás na bejött az élet
No lepek is !
Jo ejt !
Majd holnap reggel ratok nezek!
te fazi videjos mit nézett?
legyen igazad de a padon nincs légellenállás ráadásul a havernak is benne vannak a dínók légszűrő kipuf ráadásul 2003 as évjáratú 9000 km és nem ment többet az enyémnél
No itt a vedejo!

az órák általában a végén 10% csalnak de beszéltem egy gps es szakival ő meg azt mondta a a gps meg egy picit kevesebbet mutat mert függ attól is hogy hány műhód tud érzékelni. Na most ezek után tegyen az ember igazságot. A legegyszerűbb elkel menni kunmadárra augusztusban és be kell nevezni a végsebesség mérésre
+a dino meg a leomlo rendszer+ legszuro.
Nekem nagyobb dugok vannak benne.
Kozelebb van az 1000-hez mint a 900-hoz
Padon mertek 280-at air baszas nelkul.
nem huztak ra a kis csore a cuccost.bar nem is volt nemik.
Meg az is tol rajta.
leírtam neked szerintem a dínókkal se megy sokkal többet így marad a gyorsulás de tavasszal egy busa ellen mentem és csak ( óra szerint ) 260 után tudott elnyúlni