Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne bantsd bogyo!
Rajtam ne múljon... :D 1500-ért emberfelettivé tehetlek! Csak most, csak 1500-ért! :D
akkor majd csinálsz te 1 2.5 literest
nekem 2.5 deci bőven elég hogy llegyőzhetetlen legyek
Arra nem fer ra a 6 henger Bogyesz
Igen vicces vagy...
Az csak 2,5 decis, szal az 1500.
Epp a chaten vagyok
chat.hu-n
Keriteni akarok 1 1000-res gepet Sam vasa ellende ha nem all ki akkor megalazom en az enyemmel mind a2-ot
éééééééééééééééén mé éééééééééééén

Ja!
Mar hivttam is az ugyvedem!
Petikem!
Ne vedd ugy a szivedre!
Sok sikert!
Üdv pockok na mivan Fazi konkurencia bészólt?
Tudod mit!?
Perelj be!
Ez nem a bogyo?
O ir igy!
üdv micsoda felfujhato ebihal
ne vijatok mennyi a bmw-s ibrik?
No problem!
Nem ebbol fogunk meg gazdagodni!
* majd a szerzői jogokat meg beszedi, akit megsértettem vele, és papírja van róla, hogy az ő ötlete!
Ne haragudj hogy véletlenül a tiedhez hasonlóan kinéző (bár eljárásban teljesen eltérő) terméket mertem beajánlani! Ha esetleg még megengeded hogy szóljak a saját védelmemben, míg le nem ugatsz egy az egyben, képzeld, én nem láttam ezt a galériát, de bejön. Üvegre még nem is csináltam... Majd a szerzői jogokat meg beszedi a szerzői jogokat... Nem hinném, hogy a te ötleted miatt jutott eszébe "mindenkinek", és mindenki téged majmol ezután az ötleted után. Én még senkit sem láttam majmolni, sőt a szóban forgó galériát sem láttam anno... Aztán ahogy gondolod, akkor te ne vegyél tőlem... Minden jót...
Esetleg uvegre nem erdekel?
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Milyen jo ,hogy feldobok 1 otletet ,hogy talan 1 kis + bevetelhez jot a haverom azt maris toljak mindenhol ugyan azt
Mi penz?