Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát miért menekültél?vissza akartak vinni dolgozni?
Szevasz drusza hál istennek ma már este félnyolckor abba hagytam de az épp elég volt hogy motorkázzak egy fél órát amibe belefért még egy menekülés is a yardok elől
na!itt van a sztahanovista!üdv drusza!
Hali ha fékbetét akkor csak NISSIN
Fékbetét?

Ferodo
Brembo
Lucas?

A Bár*inál van kapcsolat, ezek fellelhetők.
Vagy Esjot lánc?
Mi a vélemény az Esjot lánckerekekről? Asszem 16/41 fogas a gyári és 530-as/110 csapos a szett?
Valamint RK lánc? 530/110 ?
Nagy a csend itt ...
Helló.
szia kékes
Csá vagányok.
Oh, ne is idegesíts. Az előző tulaj azt mondta, hogy az olajat most cserélte nem rég, 2000 kircsi van csak benne, de igazából nem tudja mit tettek bele a szakik, csak ezért cserélném le a biztonság kedvéért. De ha az olajszűrő megszívat, megőrülök.....
na pupákok ezen is úgy áll a dob mint az enyimén
csá karmos!
hm talán motorolunk, hasidom +ekeidom, az ekeidomnál vigyázz a négy kis illesztő pöcsre nehogy az oldalidomban maradjanak, vissza szerelésnél szilikon spray vagy szilikonzsírral bekenni a gumi illesztőt. olajcsere után pár indítózással kapasd fel az olajat, ha kb 15mp után sem alszik ki az olajnyomás lámpa AKKOR NEM A MOTORODBAN VAN A HIBA,TEHÁT NEM A KAWASAKI SZAR HANEM AZ OLAJSZŰRŐ SZELEPE NEM NYITOTT KI.
pedig én igyekeztem
szeva szeki meg jött a cucc csak nem tudtam felvenni meg anyámék se voltak otthon úgy hogy majd hétfőn
köszönöm szépen!
szevasztok királyok
mi a hányás ere fele ?
Semmi válasz.......hmm, gondolom már rég mindenki mocizik. Én meg melóhelyen rohadok még mindíg.....
Ma úgy néz ki, hogy olajat fogok cserélni a vason. A legalsó burkolati elemet le kell hozzá bányászni?
Bogyó,az a te szerencséd
Mivel ha én írok válaszok nincsenek http://youtu.be/hwNft0Zhwzg nektek[/L]
nem kell tudod én hang ember vagyok
Bogyó ..akkor szólok Zsunak,adjon rád erény övet
szia csokos fazi nah te aztán azonnal a nőkre fogod a dolgokat ezzel az erővel pasi is lehetne nem de