Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo reggelt trogerek!
tanuja voltam a nagy szerelöcsapat ,eröfeszítéseinek
Edem az enyémen a fék ugyanezt produkálta
1 év alatt nem jöttünk, rá jimyvel 4 szer szereltük. A fékbetétek vadi újjak voltak, a fékkarnál cseréltünk karmantyúszettet(11péz ) Változás nem történt Fogott az mint állat csak bentebb mint kellett volna
Az utolsó próba lett volna a fékdugók kitakarítása, esetleg horor áron beruházni karmantyúszettre, vagy valakivel legyártatni bagóért
Sajnos erre már nem kerülhetett sor mert egy rönő klíó nem csak a számításaimat húzta keresztül, hanem az útvonalamat is...
na azé
Bogyesz mostezmi?
én addig bírtam nézni amíg a faszi egy katétercsövet a neszkafés doboz köré teker, majd elkezdi irdalni...
ha ezt mondtam volna úgysem hiszed el........... de ez kb minden motornál fenn áll.
na jó 3
2. akkó ki sem mozdulok ittholról!
2 akkó te 13-ik vagy
reggelt
1.Jó reggelt,péntek 13
EBC. Nissin
És még egy, nektek melyik típus jött be a fékbetétek közül?
De akkor minek raknak rá annyi ,,mintát", ha csak félig lehet elhasználni?
benne van a kérdésedben kopott a betét és már szorul a munkahenger
Sziasztok Ninjások!

Rég jártam erre felé, elhúzott mostanában a Suzuki tisztára...

Szerintetek az mitől lehet, hogy kb fél éve olyat produkál a 9es, hogy a fékkar kb 1 centit behúzva még semmit se fog, és ahhoz hogy fogjon, rendesen markolni kelljen a féket. 2 éve került fel fémfékcső. betétek elég kopottak, 2-2,5 mili lehet rajtuk. Fékezésnél nincs nyikorgás vagy ilyesmi. Légtelenítve levan fél éves olajjal, 4.1es fékolaj van benn. Nem volt megforralva az olaja pályán és utcán se... vajon mi lehet?

Első futóművet nem tudom belőni elég tutira, esetleg nem nézné meg valaki, hogy jobbra csavart állástól hányadik klikkben használja alul-felül?

Nyár van, megjöttek az érdeklődők a ninjára, kp-ra eddig már 800at is ajánlottak, tiszta főnyeremény. Cserére: KTM Duke 640, Aprilia Falco, ráfizetős hayabusa, és egy citroen berlingo családi tütü

Furcsa egy népek vannak
csü Jimy na itten vane ez a http://youtu.be/0JSMQk61xQ8
OK!
Olvastam!
10 alatt nem is találtam!
Szeva tesó,megoldódott a bajom,köszi a segítőkészséget
fesszabályzómnak semmi baja
Jó estét naplopók!