Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg a mult hétvégén ázott a lelkem egész éjjel,oszt lehet hogy az is kibaszott vele.
Eddig nem sűrűn áztattam ha nem volt muszály.A takaróponyvának má nem találtam helyet.Aztán örjöngtem is hogy mé nem vittem magammal,megusztam volna toligálás nélkül
jaaaaa,mondta a szerelő cimbi hogy nem kell minnyá beszarni,ezek a "szarok"nem mennek csak ugy tönkre
Helló drusza ezt olcsón meg úsztad.
Üdv.Én is jártam már igy a Gpz-men meg egyik haver a zx7esen.lehet kawabetegség?
megvan a bűnös Szeki!
Az önindító nyomoógombja,vagyis az érintkező lemezke volt oxidos,ezé indított kedve szerint
A töltéssel meg az a helyzet,hoghy semmi baja a fesszabályzónak,14,7-14,8+ - 0,5 V fogyasztókkal,fordulaton.mivel 15,1-nél nem megy felljebb nincs mié aggódjak.Ha má 16-vagy 17-et töltene akkor má dobhatnám is ki
Üdv
szia szekis
szia kölök

Pipó,volt egy bnöm ott kapásból megfogta a cicim basszus ezek a perverz mociscsajok
estét
Jóestét mindenkinek!
készültek képek a Győri mocistaliról ,majd feldobom őket ..mert vasárnap megint lelépek
Csá
szia pipó
Akkor mi a rákkal jössz kécskére börnoutolni
szép jó estét zöldek hogy vagytok
ES MOST?
chopperja
vagy choppera?
Mar csak a Renata chopperja van itthon!
A ZOOD szerelonel
Te, ha elment a java akkó mi maradt?
Ma adtam el az oldalkocsis Jawat
Én egy 350-es JAWA California-n kezdtem kb. 10 éves koromban. Azóta is nagy a szerelem, ha találnék egy makulátlan állapotút, megvenném szerintem.
Szevasztok trogerek!
Ellmentt a JAWA!
danke bitte Basi úrr!
magamtól nem jöttem volna rá
bazz már lassan én is ugy írok mint fazi