Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyóka,köszi én jól vagyok és ők is
reggel korán szeretnék indulni,de nem tudom mikor érek oda délelőtt az biztos ugy nézki szekivel a béjemwévl az asszony nem jön
Te mikor ersz oda Pipohoz es kivel mesz?
Lehet azert nem sikerult megcsinalni mert,nem szedte ki Jimy a hatso kereket!
Jimy
akkor javaslom a rá állitást (tű,cérna )
Lattam ahogy imi meg Pipo baxaxanak a fekkel ,hogy obban fogjon.
Megall nekem 4 ujjal is.
En nem baszakodok vele
sajna a 4-et
http://onroad.hu/cikk/kawasaki-fekpadi-meres.html
a te kilencesed vajon melyiket kivánja
Ezek a 9-esek olyanok mint a nok!
Valamelyiknek eleg 2 ujj de valamelyik kivanja a 4-et!
szia Karmi hogy ityeg a cickók?
szerintem meg akkor is a betét miatt megvan szorulva az alsó munkahenger...........szedd szét a dugatyukat,nyomd ki a munkahengerből és óvatosan csiszold meg 1 kis vizpapirral,ha a gumigyürük jók,akkor told vissza uj betéttel és lás csodát
Hali!

Betét cserére azért nem gondoltam volna, mert ismerős 2000res ZX6R-jén kb 1 miliméternyi betét van, és mégis egyből kicsit is behúzva fog mint a barom...

Régen gyári fékcsővel enyém is ilyen volt. Rákerült fémfékcső, egy darabig jobb lett, de mostanában már nagyon nem akarja a megerőltetni magát. A drz-n két ujjal fékezhetek. Itt ha két újjal húzom, ráhúzom a többi ujjamra a fékkart, hogy ha meg akarok állni.

Tehát fékezzek 4 ujjal mi?

Na jobban nekiesek a témának, aztán kiderítem, hogy mi a baja
szia Bogyóka
angel eyes házilag Jimy a katéter beszerző
Pipó..majd ha vissza olvasol,kérlek hívj fel,szeretnék beszélni veled fontos lenne! köszike pussza
jó reggelt zöldek...
becézgetel vazze!?
Gratula!
,
Szép Napot kawaszeki és persze mindenki másnak is!

Rég jártam már erre, hiszen a jó kis ZX9R-et fájó szívvel kellett eladnom tavaly ősszel, mélyen a piaci ára alatt ... de csak nem bírtam ki .
Bár nagyon sokáig keresgéltem az utolsó szériás ZX9R-t, de a hazai piac nem kínált ár-érték arányban megfelelőt a télen.
S mivel látom, hogy milyen motort linkeltél be, hát megírom, hogy ugyanilyen szépség tulaja lettem .

Rövid összehasonlító teszt : a kényelme és a futómű biztonsága sokkal jobb a sólyomnak szerintem, de a fékek a Ninja javára írhatóak

Mindenkinek balesetmentes évet kívánok!
meg van a kiszedetlen matricád, veszek egy nagyobb borítékot és du. posta.ügyes légy ám.
1 ba van
Nincs lovem
Bar fasztudja mitol lyukadt ki
Igaz van meg tobb cuccom is hoza