Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali.....Pipinek ne intézz csajokat mert ő a kukackájával már csak pisikél nekem viszont hoz6sz vagy 3mat
Soooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaatttttttttttt
jóvanakkó nem megyek
Pipi!

Na eddig úgy néz ki, hogy pénteken megyek soltvadkertre. Onnan ott maradnék motorostalira, szombat reggel go pest, és onnan hozzád délután 6-7 óra körül.

Tehát többiek figyelmét is felhívva, pénteken egy előtalálkozó soltvadkerti mocistalin? Jó koncertek lesznek, belépő nem lehet vészes, campingben lesz tartva. Programplakát csatolva.

Jimmy, ha kimaradna a találkozó, akkor mennék hozzátok pénteken. majd még eldől mi a szitu.

Pipi egy programot írnál, hogy mi várható nálad? Meg azt is írd meg, hogy hány csajt intézzek nektek vén rókáknak
Jó ebédet az étvágyhoz.
Majd jókat beszélgetünk.
Pipi,ha minden jól megy mi is ott leszünk,Pénteken megyünk,szombaton jövünk.
Szóval Prezident+Évi
A mislen matrica is gyári?
Eladó ! 620.000 Ft,full gyári állapot,2 év műszaki,költségmentes állapot !
bizony
Abba én is jó vagyok
a 8 meg a 13 uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jó reggelt Zöldek napos szép napot
Hali!
Pénteken szívesen látunk, a motorod is biztos helyen alhat, meg Te is.
A 13 ker.-ben lakom.
Jó reggelt!
Karmika válaszótam...........
1Jó reggelt.
jó éjt mkinek! Bogyókám neked is Zsu-nak is
Bogyókám,de rendes vagy én tudtam ...hogy segítesz nekem amúgy van lábam tudok én is menni magamtól nem kell lökni rajtam
ha el jössz én segitek el menni
jó estét zöldek ,Pipikém olvastalak majd oda találok a hangotok után ha más nem lesz persze ha sikerül elmennem

Jimy bacik rám nem válaszol! kapja be
Hello!

Szombaton pesten kéne lennem üzleti előadáson. De ha pénteken isten is úgyakarja, hogy eljussak soltvadkertig, akkor szombaton eljutok hozzátok is Csak még azt nem tom hol alszok Szombat éjjel meg már meló van.
Hívlak ha tudok valami konkrétat
Hello!

Nemigen megyek Gyöngyös felé, max ha a hétvégi túra összejön akkor megnézheti.
2002es gyártású 27000 km-et futott 9esért 800ezer szerintem elég megfelelő, sőt... Képeket talál adatlapomon, meg hirdetésben is.

Edem