Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na, rákérdeltem hátha. köcce, még vadászok aztán ha nem hát nem.
Akkor 11 után ott lennék ha nem gond.
9-re m1 ek dokihoz! 11 után már itthon leszek!
igen láttam árulgatja már egy ideje, na én ezt nem akarom , de köszi rákérdezek de úgy tudom már eladta.
Hy basi.
Holnap délelőtt otthon leszel?
Visszavinném a táskákat.
Az Fasza! Van a CBR 900 topikban egy srác aki bontott szét ilyen 6-ost! Fireblade83 néven azt hiszem!
Nem neked hanem a Fazinak mivel kiderült az övé sem egyenes!Csak emlékeztetőül írtam A fazinak miko a Canárynak kellett váz!
ezt nekem írtad? akkó?
nekem most egy zx 6 váz kőne 98-ból. ahol volt ott kidobálták.
te fazi ezt te turkáltad?
az kb csak egy része volt, az egész 100 nm felett van és millerek, tavaly mikor végeztünk szarvaspöri volt tésztával sörrel hp-val és viszkivel. csak érzékeltetni akartam hogy ha ott valami kiesik a zsebedből annak fakereszt a neve. ezért nem hordok SEMMIT magammal ha dolgozom, ha legközelebb oda megyek lekapom a kb 8m mélyen lévő szivattyút, na ott egy rossz mozdulat és nyekk.
1 manosapkanyit nem jo.
Hát nem tudom, kicsit benzinszag van a garázsban, lehet a benzincsap az oka?
A pecát csak az élő halból gondoltam...
Sátor, hálózsák, matrac van, most már moci is amivel mennék, majd csak megerősíti a házigazda a meghívót, ha már így belemelegedtünk.
Remélem jó lesz az idő is.
Hááát kicsikét nem jó!
mi van már a vázaddal te legény?
hoz6sz pecát de nem sok értelmét látom,,,,,,,,bár ott a Tisza ottalvósnak ott alvós,ha akarsz maradni,bár ha iszol,nem hiszem hogy jó ötlet bármire vagy bármibe beülni(auto,motorra gondolok )nyaraló tehát hej van csak ágy nem,de az alvás legyen a legkevesebb probléma,de ha van sátrad,hálózsákod,az nem árt,de ezt a Pipi elmagyarázza
Ménem mondtad hogy neked is kő váz?
Ha lesz szólok!
basi2[26] 2010. április 17. 17:15
Kawaszeki! Vagy Canáry! Van váz! Kopaszon egy huszasért! Nálam van ! A héten megyek Pestre minden nap! Ott átvehető!
Nem is vészes, 120 kircsi tőlem. Csak az időpont jó legyen....
Ja, akkor ez valami ottalvós cucc? Pecázással? Hogyan kell készülni a pián kívül? Szállás stb.
Persze a Canárynak! tavaly ilyenkor!
ja,és ha a pipinek hozol 1 kis élő halat azt nem veszi rossz néven ugy is ritkán lát olyat
pipó az a Pipifax 150centi magas,oé olyan széles is és ráadásul néger de mindenki szereti és elviseli a tali 21-22 Tiszakécske ujtagoknak a belépő pálinka 1 tálca sör és rekesz bor kilépő;kötelező gumifüst