Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor elviszem amim van, talán össze jön egy használható.
Na itt vagyok csak gyúrmázni voltam!
Küld át mailben a címed és elküldöm,vagy szonbaton Mogyoród Hatvan környékén leszek!
a múltkor beszéltünk róla a másodikat kidobálta aztán mikor szétszedte kérdeztem hogy mi van a váltóval nem is tudta hogy hányadik fokozat a rossz mondta hogy megvan kopva az egész ő csak a második pár fogaskereket akarja cserélni a kukactengelyt és a léptető villát
itt a link ha érdekes
yamaha TT kötetlen tájékozódási túra május 8-á.
vasárnap kb 9-10 között, de addig egyeztetünk, milyen váltó alkatrész kell, esetleg kép?
igen andornaktája de hány órára mondjam neki mondta hogy igazodik hozzád csak tudja kb mikorra jössz
úgy is fel lépek egy parádi sráchoz neki is 9-ese van, meg egerben bort veszek.
te mit melózol?
hmmm, azt nem mondtam hogy el is vállaltuk a hétvégi melót, csak mondták hogy menni kellene.
én mondtam hogy nem meeek, a többiek is beintettek a vezérnek, úgy hogy vasárnap reggel fel tudok lépni egerbe, elviszem a cuccot a szerelődnek és ha tudja mi kell a váltódhoz akkor viszek ahhoz is alkatrészt ,nem fontos megvenned lásd milyen alkatrész van hozzá.

hová meek? andornaktálya.
jó éjt holnap meló ,szép álmokat!

szeki majd vissza olvasok ha válaszolsz
szeki ..de bolond vagy

Nah jön le a párod pipihez arra válaszolj már!
most kapott önkormányzati melót 4 órába, éhen nem halunk, tovább lépni nem lehet belőle.
akkor el kell halasztani úgy is azt mondta hogy a használt tömítéssel nem rakja össze meg a váltóhoz is kellene pár alkatrész sajnos egy darabig még ott fog pihenni a gép
bameg,nekem is hajtogathatnál lemezt itt folyton könyörögni kell
bali?
hm nem normálisak ezek a munka adók lenyúzzák a bőrt az emberről azért legyetek résen az ünnep nap (vasárnap)

Szeki a párod jól van,jön pipikéhez
két hete folyamatos meló 6-tól 18-19-ig, szombat reggel 6-kor 40 tábla lemez feldolgozása cseppentőnek úgy hogy 12-kor zár a bolt, és a szavamat adtam a srácoknak hogy meg lesz SÓS-ba.
ma szóltak hogy szombat-vas. meló de ezerrel, meg sem kérdezték hogy esetleg rá érünk-e vagy szabad-e a hétvégénk .
hmm háát veled mi van elég lötty vagy
szeva karmi.
üdv bali! ha meg van még a karod akkor 10-be viszem+ posta.
hétvégén dolgozom a tetősöknek és ezt még rászánom.
válasz?
ha eekőtt akkor jövőhét szlovákia.
szia szekis..Jani
Jó estét
hol kell ennyit dolgozni?