Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké kösz
szekibácsit vagy basit kerezsd
Üdv mindenkinek nem tudna nekem valaki a 95ös évjáratú 9esembe főtengelyt hajtókarokkal és csapágyakkal előre is köszönöm.
2.?
ja és 98-as évjárathoz
Sziasztok! zx-9r re keresek kipufogódobot. olyan kéne amit a sima gyári helyére feltudok csavarozni. ha van valakinek légyszíves írjon e-mailt és küldjön vele képet is. köszi. wega-jager@freemail.hu
csak ha rád gondolok na puszi
jaja majd ugy is rájösz ki is vagyok :)
jóéjt :)
aha..kis sunyi
hmmm,sok szerencsét hozzá

Nah léc. jó éjt nektek csinos csajokat álmotokba,Bogyó neked nem,mert még elélvezel álmodba
van egy másik adatlapom ez az anonymus
Flati,csináld már meg az adatlapodat rendesen
igazából egy zx9 csuka lámpás vagy egy 636 kereskedőnél kedvező önerővel de még az r6-r1 is csábit nagyon cegléden találtam 2 egész jó kereskedők egyikel beszéltem is na ők normálisak voltak nagyon :)
uuuhhh az jó lessssssssssssszzzzzzzzz csak le ne essen az uj ujad
ezek profik,kiképzet kutyák tudták hogy nem veszel semmit
Bogyó,én ha találkozok veled nem a combod fogom meg,hanem mást ha nem bírsz magaddal
Flati ..nem ..kicsit hanyagok vagy sok a vevő nekik vagy megtehetik ennyi. ezt nekik

Mit keresel ennyire
melózni?éééééééééééééén? még ha csecsbimbózni hivnál
szia karmi :)
tovább nézelődtem kereskedőknél motort találtam még 1-et Pécsen dehát nem tudom hogy mennyire mondják magukat motor kereskedőnek felhívtam őket mondom ez meg az érdekelne ne haragudjak de nem érnek rá mert könyvelőnél van hívjam a kollegáják felhívtam feltettem a kérdéseim azt mondta nem ér rá most mert a könyvelést csinálják és hogy menjek be mondom voltam fél 5-kor és 5-ig vagytok hát igen mert nem érünk rá most a könyvelés de nem is ez a lényeg igy mondta :D aztán ilyet szól ha mennék hozzájuk elötte hívjam fel hogy ott vannak mondom jó :D tudjátok mikor :) buktak egy vevőt :) szerintetek ez hozzá állás?
Dinkaaaa nem rajta a házam csinálom a vihar szét kapta ..gyere melóz helyettem ..nekem úgyis vissza varrták az ujjam!
szia flAti
Pipim Jó éjt