Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köcce Fazi! Még csak félszemű vagyok de alakul! Azt mondták fél év és má látni is fogok!
Jobbulast basi!
Na kiengedtek a kórházból! Igaz még nem látok de azt mondták javulni fog! hát én bízom benne!
nem tud vki eladó üléspúpot?
sziasztok ,szép napot
Púpó,május6-8ig Győrújbarát is van,Pipikénél lesz valami buli május21-22én,azt vele beszéld meg
megpróbálom sürgetni a palit, nem szörnyedt el a teló láttán, de idő kell hozzá míg oda ér. amúgy volános és ipari farmermosókat javít.
4. szünet.
3.-dikk
Jo reggelt trogerek!
2. dik.... Jó reggelt 9esek. Kérdeznék ,Itten mi szervezödik a közeljövöre? mert ugye 1-én ott van kunmadaras, aztán valami szolnok környékén tartandó banzáj is van kilátásba. Ti hogy áltok ezzel a dologgal?
1.Jó reggelt.
értem Szeki 7végén megyek érte,ha kész ha nem találtam tőlem 13km-ere 1 szakit aki fur-farag,hegeszt-fest aránylag olcsón-és jól csak mert jó lenne ha az idén menne a motor
oké
majd szólsz ha aktuális.
pááááááááá
hmmm, amerikás a faszt, ugyan olyan vez tengely van benne, nincs semmi prütyy-prütyy benne, 4 henger hüvelyből 3 kuka, 1 zsír.viszont tuti benne a vez lánc és a feszítő, hibátlan sport lamellák és faxa fém lamellák. a többi még benne vigyorog, de porrá kell szedni mert meleg volt ott akkor. mosni és szortírozni kell a lomot, ha nem lesz váz megy a levesbe, a generátor deknit már vinnék. a kiput fényezni kell, a hátsó felnit vagy festem vagy polírozom.nekem nem jön be a polír felni.
a pufis az debrecenben van.
termosztátom már csak 99-es C-hez van, ha egyezik a B-vel és nem lesz hozzá alkatrész akkor eladom neked. mondjuk a hengerfejjel már megjártam, de ha nem lesz váz akkor szétárulom.
ez már kukás
nem amerikás
Ez a Amerikás 9es?
hengerfej, henger,lent, a többire nincs időm. majd hétvégén, de már húsvétra és május 1-re is szerveztek maguknak programot, na nem pihenést bontás fúrás faragás a degeneráltak.
akkor hol a puffogós?
thermostáát? van-é?
ja, két agyhalottal vagyok összezárva.
alszom hát. még nyolc nap és végeeeeeeeeeee.
az egyik munka alkoholista, a másik egy családi csődtömeg. ma kölcsön kérte a telóm mert valszeg úgy beseggelt hogy azt sem tudta hol hagyta el-szét.
Szevasz te mindent szét szedő.A kocsiban el alvás rekordot még mindig te tartod?