Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd? 4 hét múlva karcolsz haza!
csá kík ember.
nem kipufogóst hanem polírozót találtam
Estét emberek.
szeki
a nyiregyházi puffogósnak tudod az elérhetőségét?
zy-6 os haveromnak kellene
még nem 100 százalék
majd megvitatjuk
akkor mi volt a hiba? hallgatlak
szia!
hali
rájöttem összel mi lehetett a hiba
ja!termosztátod van-e?amit adtál az 100foknál hajlandó kinyitni
jó estét ,utak rémei
azt mondta olyan mind ha nem lett volna benne olaj még nem régen van nálam a gép de az olajat mindig néztem az tuti hogy volt benne
bogyó.
nekem is van két villám a srácnál, de eddig csak ígérgetett hogy holnap és utána, meg utána,.............
ha szét kapta, akkor csak elmondta hogy kenési hiány, vagy szerelési hiba, anyaghiba, mi miatt szállt el az alkatrész. bocs hogy feszegetem de ha nem találta- kereste- a hiba okát akkor mi lesz ha betesz egy működő alkatrészt és kis idő múlva az is szétesik.

egy másik srác is keresett nálam csapágyat, aztán vez. láncot, majd olajpumpát, feszítőt, váltóvillát, sztán komplett blokkot.
kérdezte mibe lenne a komplett blokk. sokallta. így még többe lett neki.
ha,ha. debrecen, többet vok nyíregyházán mint itthol, hívhattál mert egész nap 230-as sarokcsiszolóval birkóztam, a képek ott készültek. offoltuk a gyár elektromos rendszerét két napra, volt is izgalom a gyárigazgató minden nap ott tisztelgett nekünk.
még nem ültem sem a vfr-en sem a kík szörnyön. most tán tele tudnám tankolni.
elkezdett nagyon csörögni bevittem a szerelőhöz az szétkapta és ő mondta hogy ezeknek az alkatrészeknek sapka van ennyi
nézze meg a szerelőd is azt a helyet. én 75 000 ft-os irányárat írok a főtengelyre. ez irányár és ha konkrétan kell akkor beszélgetünk élesben. 20 000 ft-ba vitték volna a nyugvó csapágyakat egy 9-esbe, és 15 000-be a hajtókar csapágyakat, 5000 ft egy hajtókar kb, és maga a tengely 40-50 000 ft.
mi történt a blokkoddal hogy főtengely kell bele.?
hali azt hiszem érdekelne de biztosat csak pénteken tudnék mondani mert a szerelő is megnézi egy helyen de ott nagyon kicsi az esélye hogy van ha létre jön az üzlet az nekem mennyibe lenne?
zx9r:1991-1993-ig nem is volt 9-es
1994-től 97-ig hidraulikus- 98-tól bovdenes, ami eleve két különböző működési elv. hát kétlem hogy jó mind a 3, 9-es típusra.
az úszó féktárcsának mi a lényege?
ja!
kész az opel meg a motor is
a karbikon még túlórázni kell meg kéne 1 karbiszinkronos müszer.
DE MEGY MINT AZ ÁLLAT
vagyok,vagyok
hétvégén elakartunk menni debrecen felé,hivtam szekit de nem vette fel ugy hogy elmentünk lilafüred meg a környék
ott hagytam rudit(akadozott a lóvéééé)
holnap kezdek a lasztranál
itt 4 hét unió 1 hét itthon de legalább viszonylag jól fizet
na hali Blu merre nyomod mostanság?