Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulást Basi mester
CBR 900
én a babra is gyüjtök mert ha tavaj beért volna most jó lenne zöldpaszujal meg még nem láttam gujást
jó reggelt
Jo reggelt trogerek!
Nem hinném
Azért mert nem írkált még be mindenki, hogy jön, attól még hidd el leszünk annyian mint tavaly, sőt én szerintem többen is... Persze ha az idő jó lesz
Lovettával kapcsolatban, szerintem mindenkinek nyomor van ( kivéve a jó menő asztalos vállalkozóknak )
De én úgy gondolom, hogy annyi pézt mindenki összekapar, hogy el tudjon jönni Hisz csak a bengára és egy fél lityó pálinkára kell összegyűjteni addig meg van még pont egy hónap
3 f.szt keltök ilyen korán
ja,
2.ismét reggel.
1.Jó reggelt.
csumi látom lesz valami a telóból
na hali, moszkva.
Basikám jobbulást kivánok feltétlen gyere Pipihez,talán 1 kis rum megoldja a problémád
én vagyok most gyüttem Moszkvábu
szerinted mi a nagy csend oka, nincs lovetta motorozásra, vagy érdektelenségbe fulladt a zx9 téma és bulizás. nem kapkodnak a népek a jelentkezéssel.
éjjel 11-kor.
nincs nagy forgalom itt a fórumon, dógoznak-mint én- a betevő bengáért vagy aszanak.
ki mikor fut be...
nincs ebbe semmi szégyen...
jimy L: majd más relét kűdtem, ez az,hívj.
grat pipi
Mióta is készül az a 9-es
3 éve
Mire elkészülne addigra a kora miatt már egy új bicigli árát sem éri
Lehet valami jelképes összegért elviszem tölled nálad úgyis csak a port fogja a lomosban...
Basikám ne aggódjál...
hisz ismered a mondást:
-Vakok között félszemű a KIRÁLY

Kécskére mindenféleképpen jönnöd kell egy szem nem kifogás...
5.
Jó. megyek mert a rigók mindjárt énekelnek.
Gyere apukám mert ha nem leszel ott akkor Pipinek adom a pálinkádat (tavaly óta őrzöm)
Ja akinek arany ablaka van.