Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a zx9-re három fajta kuplung és kétfajta fékkar kell
zx900B hidraulikus kuplung, zxr fékkar
zx900C-D bovdenes kuplung,
zx900E-F bovdenes kuplung, C-D-vel egyező fékkar.

ha nem találok alkatrészt a motoromhoz akkor lesz egy acél raptor dobom, még polírozni kell, de gond nélkül felszerelheted. kb 18 000 ft-ba tudom adni és eredeti raptor- raptor feri- gyártmány.itt helyben nem tudok megbízható embert referenciával, legközelebb csak nyíregyen van ember aki megbízható.
van főtengelyem csapágyakkal és hajtókarokkal, a főtengely nem üt csapágyak jók, hajtókarok ok.
Haló pockok ma végre beindult az ujj motorom még egy kicsi pofozás és dzsííííííííííííííííííííííííííí
Uborkahálót szezon utánn rakass be
ilyenkor még drága...
lehet hogy azt raknak be csak átbasznak
maradt tavalyról időtálló uborka hálóm a nem jó? fertőtlenitést állom Pipinél
de a seb gyogyulás és belsö fertötlenités meglesz
áh probáltam többször lyukat kell foltozni megvettem mindent platina szög hálo többi dokin mulik
szesz nem hoz hejre?
27én szétvágnak
neked hogy áll a belsőd?
na akkor rajta !
jaaaaaaa csütörtök vezetés vizsga 8órát kellett vennem a nyolcadik a vizsga nem járok vezetni mert a pálinka mindent rendez a dilidokihoz nincs meg a létszám nem azért mert csak én iszok vezetés közben hanem nincs pénze az embereknek de ráérek mert még 3hónap mire megkapom
de a jogsidra gondoltam
nem pályamunkás
jah értem .pszichiáter?
üdv Karmika kettő kavicskát szokott keverget ni a keverőjébe azért ég le az arca
üdv
csokolom! betonozásnál a hátam szokott leégni Magácskának hogy más? szemböl
mit csinálsz még ezerötééé
Szia! Tudok segiteni ! Adatlapomon elérsz!
jó estét utak rémei! Te atya ég ma mki mocin ült na akkor nektek nem éget le a pofitok,mint nekem a napon így jár az aki vakol +betonozik
sajnos most derült ki hogy mi a bibi
ők tudnak neked segiteni ha előbb jöttél volna Pipinek lett volna 1 komplett motorja