Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Karácsonyt Nektek!
Jó reggelt!
te mást nem is kap6sz de idén kérhettél volna 1 motort...........1ben
én a számokat csak példának irtam nekem az autó 35-ért ment át ugy hogy bajos kormány összekötő,nem 100-as lengés csillapitó,1-2 szilent is oda plusz a kótogott motorszám reggel vittem,este hozták amugy az csinálja akinek nem adtad oda a gázt két napig hitelbe,akinél tavaj bográcsoltunk az udvarán
Nekem megint sapkát hoz
kikutattam, láttam eldugva...
Boldog karácsonyt az egész bagázsnak és jézuska hozzon sok sok ocó benzint mindenki nek
Nem gyári a kerék, öreg motor, csak az nem talál benne hibát, aki nem akar. Most lett átiratva, a számok rendben voltak.

Az egyik ZX9-emet azért nem engedték át a műszakin, mert nem volt rajta láncvédő!
Na ilyet választott az asszony(fát) Mintha szándékossan akarna velem kibabrálni Lehet, úgy van vele, ha neki is dolgozni kell 24-én én se unatkozzak itthon Ő faszán kiválasztotta a fát, persze elmenni érte elhozni és kifizetni azt nekem kellett
Majdnem 3 rugó volt
Bogyesz nem mindegy hogy milyen a generátor felépítése! Állandó mágneses vagy gerjesztő tekercses! Mindegyik áramot termel és csak a feszültség szabályozása más-más módon történik!
Amúgy Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! Azt hiszem gurulok egyet fa állítás előtt! 11 Celsius van nálunk és nem MÍNUSZ!Ragyogó napsütés! Mintha tavasz lenne!
unatkozol
Ha inatkozol ghosti ,nezz att 1 paleszre!
Kintt leszek a pagodanal!
Na megyek bogracsolni a halaszlevet!
Kesobb re!
Boldog karácsonyt mindenkinek!
jó reggelt!

igaz nem motoros téma,de:
Boldog,békés karácsonyt kívánok mindenkinek!
na hali mindenkinek!
BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT
MINDENKINEK
mert mi a baja hogy muszakitól félsz?hozd el nállunk itt át ütött motorszámmal is át megy de jattolni kell az biztos
Pipinek vannak jó felszerelései, bogyó meg tudja, hogy az FBS szigetel, a drót pedig vezeti az áramot
hol is vagy te bakec
Nem terrorizáltam, a videó pont azt mutatja, hogy kiakasztja a fordulatszám mérőt, gondolom a sebesség mérföldben van megadva.
Brutális ez a gép, de sajnos külsőre ocsmány, nehéz lesz eladni.
A link címe adott volt.

A vizsga egyre sürgetőbb, nem akarok nagyon sok pénzt otthagyni érte.
nem de kell a szakmámhoz amit most tanulok és hirtelen eszembe jutott
jó reggelt mindenkinek és kellemes karácsonyi ünnepeket
A bogyó annyit tud a vellamoságról mintt te a horgászatrú
Enye pipi, hogy gondolod hogy a bogyó nem magától irkál illen dógokat hisz vellamos mérnök iga tesó