Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a szerelm örök

bacod,milyen fotók meg vannak neked
Gondolom mindez után meg megjelenik TATA.
mer úgy van vele, ha már lúd akkor legyenkövér...
és beadja az eltartási keresetet
jaa,és még a tesómtól is kapsz a mankóval hogy mit csináltál velem
és leg végul...............................jön a fekete ótó
nem előbb én pofozlak le mert nem foglalkozol a purgyéval aztán az asszonyod hogy meg csaltad aztán Jimy hogy felcsináltad(engem) aztán Móúnika hogy ujál már le és végül a kidobók akik ki visznek az uccára odakint meg az emberek akik nem fértek be a studióba és 1 nagy lapos tv-n nézték az adást

akkó engem is biztosító emberek fognak le...
amikor Jimynek neki rontok
majd a Móúnika sohwban meg mondják ugyis be hivok mindenkit aki szóbajöhet téged is
kérek
mond azt, hogy nem tőllem...
Van itt baj ezenkívűl is épp elég...
Tudod mit Fogjuk rá Jimyre
Minden költséget állok...
Hát ezek az objektumok egy városon, adott portán belül egybe vannak Ez nem panyola hogy egy ház telek 400 méter hosszú....
ja,és rá adásul terhes vagyok
jó-jó de van akinek külön van a pince vagy a kazán ház
akko ezzel nem lehet mit kezdeni, na holnap hivom a biztositót vagy inkább az ünnepek után elolvadt mindenhó felénk és a hóról át váltott esőre már 2napja most meg vissza hóra
Nekem nem a ház alatt van hanem egy másik kerületben
HÜLYE
A konyhából tudnék pecázni marha
Szerinted nekem nem a ház alatt van a pince...?
Volt egy olyan 60 körüli mikulás aki egy mélyen fekvő helyen lakott őt minden évben felvetette a pincébe a talajvíz
De rájött, hogy Ő sokkal okosabb a fizikánál és egyszer csak úgy döntött, hogy elejébe megy a dolgoknak
Az egész háza alatt pince volt Fogta és nemes egyszerűséggel lemeztáblákkal kiheggesztette az alját meg felfelé is 1,3 m magasságig Úgy volt vele kibaszott a vizzel mert itt nem jön többé fel egy deci se és nem is jött Az egész házát a sarkából fordította ki a víznyomás, ami megmaradt belölle az nem kevés pénzért dózerokkal takarították el...
Úgyhogy jó gondold meg mikor mit beszélsz nem az 50 fok körüli pálinka az erős A víz az mindennnél erőssebb
jól van bacod ez sem szép látvány csak nálunk pont a ház alatt van és ázik az alap és az összes zöltséget,krumpli,almát be kellet hordanom a belső sobába akkor hiába betonozom akkor is feljön
Példul nekem májusba feljött és most is ott van.
De sz.rok rá a boroshordót áprilisba felvittem...
Fel
na ugyan ezt monta mindenki és ha tavasszal lebetonozom akkor is feljön?
Lebeszélnélek róla barátom
Ezzel az a baj ha kibúvároztatod a pincét megtágítja az ereket és még könnyebben jön a víz
Nem szabad hozzá nyúlni Allah hozta Allah viszi
Nálunk is csak azok basztak rá akinek lent van a kazán vagy a keringető
Sok zsenge agyú polgár azt hiszi ha kiszívattyúzz a vizet akor onnatól minden okés De szivattyúzhatsz te bármennyit a talajvíz szint akkor is ugyan ott marad és történetesen ha ez magasabb a leszivatyúzott szintnél, holnap a talajvíz ugyanott mosolyog rád...
na pá majd hajnalba jövök
melé lőté koma ez álítolag szőlőből volt
halgatok rád megyek is a hivatalba
meggy
te Pipi te mit csináltál a vizzel a picédben mert nálam már a 3.-dikk lépcsőfokot éri kb 50 centis a viz a pincében nem is lenne gond csak a ház alatt van szóval ki lehet szivattyuzni? mert sokan le beszélnek róla hogy még több fog visszajönni