Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy se nem rossz
polir kerék
meg ezt nézegetem...
hát ezeket csak te tudod eldönteni téleg a Sedunál láttam Kawasaki feliratot cróm jellegü dombor lelirat occon adja
ilyen most
Igen... holnap megyek hozzá, meg jön a dekoros csinálni a sablont, meg a matricákat... Nem tudom még mindig, hogy nézzen ki... Kerék nem tudom, zöld legyen e vagy maradjon szürke... Meg nem tudom, festessem e bele az oldalidomba a lilát, meg fehéret...
na van már festőd?
nem szeretnék...
ezért ne nősülj meg
nincs valami nagy tömeg itt...
akko mostmár én is a szerelők közé tartozok jajdejóóóóóóóó mától Bogyómester nek szólitsatok
a töltést, meg ahogy Bogyesz írta...
ja, és a multin a tekerentyűt a 10 A-hez állítod, úgy jó kell legyen, de ha kisebb érték van, az is jó. Akár 2A-is lehet.
Szia! Multiméter, ahogy bogyesz is mondta... Figy: fekete vezeték a com feliratba, piros az A, vagy amper felirathoz.. Akksiról negatívot leveszed, feket szabad végét a kábelhez, a piros szabad végét az akksi mínuszhoz... ha a kijelzőn 0.03-nál nagyobb érték van, akkor vmi szívja az akkut. Kiszürni úgy lehet, hogy elkezded kivenni a biztiket és amikor leesik az érték 0.03 alá, akkor ott a hiba... Ha sehol nem esik le, akkor vmi utólag beépített kütyü szarozik... Nagyjából ilyesmi...
3:00-tol rozsaszin parduc
Én is csak vendég voltam, de házi gazda csak a szájával dolgozót,a másik el vágta az ujját,a3dik a pálinkával vívót....... a többi +fázott.
Reggel ottleszek,meglatod husi bazdmeg!

1:29
http://youtu.be/TRekiSth7tI
Kékvér te mé nem hivsz minket ilyen helyekre én szivesen kevergettem volna a tepertöt........................a zsebembe
akko Pipit is le szurjuk
Azert maskor kevesebbet igyatok!
Az ember nem szar oda ahol eszik!
Bogyesz!
Akor bejelentkezem a disznovagasra!
Még egy kis étvágy gerjesztő
, , , ,